Přejít na obsah

problem s ET na kole


Koules

Doporučené příspěvky

a jak to je cítit?Spálená guma,nebo desky nebo jak?Určitě koukni na předek na gumy jestli je nemáš z vnitřní strany ohoblované.Jinak pokud to bylo slyšet jako kov tak mě ještě napadlo jestli jsi nedal dlouhé šrouby.Pokud by tomu tak bylo tak by ti dřely o náboj a kola by se nechtěla točit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito dlouhe šruby by až tak nevadily to by musel mit tak dlouhe že by mu je dřely o ten chladici plech za kotoučem ja bych spiš řekl že tam tam nahodil kola a nepodival se jestli mu to nahodou nedře o horni ramena když to položi na zem. V tom připadě špatne ET a potom dat podložky a vytahnout je ven. Ješte to muže dřit o misku na předku u pera a na zadku o tlumič. At si podto lehne a uvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cuzik: podlozky tam mam, o rameno to na 100% nedře,dal jsem, tam prsty uplne v poho.

a dlouhe srouby, to taky pochybuju, koupil jsem 45mm podlozka 15mm, tak je to tak cca uchyceny na 2cm.

ale smrad me prisel jako by kotouč:) ale od teho co jsem se rozjel uz ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš po zimě zadřený lanovody na ruční brzdě?? Zadek zůstal zabržděný, proto ses nemohl rozjed a po rozjezdu to smrdělo. Jestli ručku vůbec nepoužíváš a  při přezouvání jsi ji zátáhl, tak se to kouslo a po odbrzdění to nepovolilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito dlouhe šruby by až tak nevadily to by musel mit tak dlouhe že by mu je dřely o ten chladici plech za kotoučem ja bych spiš řekl že tam tam nahodil kola a nepodival se jestli mu to nahodou nedře o horni ramena když to položi na zem. V tom připadě špatne ET a potom dat podložky a vytahnout je ven. Ješte to muže dřit o misku na předku u pera a na zadku o tlumič. At si podto lehne a uvidi.

 Raďo přesně co jsem psal tak se mi kdysi stalo na zadní nápravě.Šrouby byly o něco delší a jakmile jsem je dotáhl tak se opřely o střed a kooem jsem neotočil ikdybych se zbláznil.Tak to šlo dolů a šrouby byly zkráceny o pár milimetrů.Pak už byl klid.Ale to bylo ještě v dobách kdy jsem nechal vyrábět podložky a trošku se sekl v délce šroubů.

Proto jsem to napsal víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO  Vito oba mame pravdu, ale nemužu pochopit, že když to měl v luftě a dal tam jine kola proč stim hned nezatočil a podivat se co ajak a ne hned dolů a plny knedl a pryč dyt se muže stat cokoli žejo. Ta brzda mě taky napadla ale snad jsem si řikal,  že to skoušel no  ja se necham překvapitpokud to tady napiše co stim bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vick:ale kdybych ty srouby mel jo nejak dlouhy tak bych se nerozjel vubec si myslim ne? chtelo to jen fakt trochu popojet a bylo to ok, ten sroub by tam furt dřel ne?ja bych to mozna taky videl na tu rucku, pac v zime jsem ju moc nepoužival, a na to prehazovani jsem ju dost stahnul.

SUPe:tak jako jo jsou to MAM8 ale je na spousta různych autech nez na audi, ty kola se mi líbí, sto lidi sto chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Já mám 15mm na ET 35 a taky v poho takže se neboj.

ahoj, a máš tam kola 18", případně jakou šíři 8 nebo 8,5" ? jak jsem tu někde již zmiňoval v sekci (http://forum.skodahome.cz/topic/122092-19-kola-na-superba/page-2), uvažuju na příští sezonu obout 18" (možná 19") ale řeším i věc kolem úprav blatníků - respektive rozšiřování, které nechci dělat. Takže zjišťuju nejvhodnější ráfek včetně šířky a ET pro použití na sníženém podvozku o 30mm "B12"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...