Přejít na obsah

Výměna Palivového filtru-Rada


Bruncla321

Doporučené příspěvky

To už se tu taky řešilo, ale filtr vyměníš jednoduše a to tak, ho vyndáš a vyhodíš:-) Novej pořádně zalij naftou i hadice a pak pomocí odvzdušňovacího šroubu co je na filtru ovzdušni.Možná se ti to trochu zavzdušní, tak povolit vstřiky a mělo by to bejt good.

Já kdysi když jsem měnil poprvé filtr, tak jsem prostě vyměnil kus za kus a startoval do té doby než to chytlo.Bylo to opravdu hodně startů a pak jsem zjistil jakej jsem vůůůůl.

 

Počkej na další rady, jsou tu daleko zkušenější kluci, tak mají třeba lepší recept jak na to.Mě ho teď měnili v servisu.

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně zalij filtr naftou a pozor nechej aspoň 15 minut aby to nasálo všechno uvnitř a pak zase dolij.Já to zalil,nečekal jsem a ejhle.Asi hodinu a půl mi to trvalo než jsem dostal vzduch pryč.Točil jsem a točil až jsem vyšťavil baterku a museli jsme to mít propojené startovákama s dalším supem.Takže jak říkám je třeba chvilku počkat.A kdyby se to přece jen zavzdušnilo a ani po 10 minutách bys to nestartl tak povol vstřiky jak se tu píše výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...