Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak to jo, těch 8.5 tak nějak odpovídá.

 

Samozřejmě dokážu jet i na podobnou spotřebu, jakou si ukazoval, ale je to vypovídající pro toto vlákno, které se nehoní za rekordy? S tímto motorem takto mnoho lidí asi jezdit nebude...

 

Jaká je dlouhodobá? Údaj je v infotainmentu... Ta bude jistě více vypovídající...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, nikde jsem neuváděl, že spotřeba kterou jsem postoval, je vypovídající údaj k tomuto motoru.. 

Nepospíchal jsem a jel jsem pohodu, vzhledem k tomu, že jsem tam viděl toto číslo, mě to překvapilo.. 

Jak říkám, dlouhodobá je 8.5.. Ale zatím nemáme odsledované, jak se liší od reality ( tedy dle tankování ) 

 

A hlavně je to jedno, paní je na mateřské a jen se courá na poštu a k rodičům po maloměstě s malou, tedy do deseti to bude OK .. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, omicron napsal:

Samozřejmě dokážu jet i na podobnou spotřebu, jakou si ukazoval, ale je to vypovídající pro toto vlákno, které se nehoní za rekordy? S tímto motorem takto mnoho lidí asi jezdit nebude...

A proč ne? 

Mimo město a dálnice lze při dodržování rychlostních limitů zajet v pohodě (s předokolkou) spotřebu i kolem 6 litrů. 

IMG_20200605_200321.thumb.jpg.3f7789ef6ed21f9b490cfbc021396b8e.jpg

Hlavně je tohle téma o spotřebě a je jedno jestli nízké či vysoké. 

Někdy je to holt za šest a někdy třeba za deset. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Navážu na předchozí příspěvek :

trasa Berchtesgaden a až na naši hranici po silnici B20, pak přes Folmavu a dál po naší silnici č. 26 až na D5 u Plzně :

Rychlost dle dopravní situace, mimo obec podle provozu + pokud přes povolený limit tak max. o 10%. Takže žádná brzda.

sp06.thumb.jpg.ac7a8c752b7c31d77ba20285e2cc0615.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mám 1.8 tsi liftback po FL a teda spotreba ma mimoriadne prekvapila pri tomto výkone....Teplice CZ- Prievidza SK cca 500km jazdím 6,5-7 L svižná jazda na hulváta pri priemere 100km/h....Ex Honda accord 2.4 vtec pocitovo slabšia za 9L....Ešte pridám staršie foto jazdy podla predpisov-neuveritelné

spotreba.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...