Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ani moc ne kluci ;)

 

sedacky v bile kuzi jim dodava stejna firma jako koktovi do octavky a taky se parou - mysleno vazne, vim o trech reklamacich :)

GLkum se sypou motory ty silne nafty - co ma znama tak ted davala po dvou letech pryc a dvakrat novej motor

a to urcite nebude vsechno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, neco kolem roku 2000 si Mercedes uvedomil, ze vyrabi auta moc kvalitni a ze na nich nevydela tolik jako ostatni. Kvalita vyroby sla dolu, ale bohuzel o vic nez bylo zdravo a cetl jsem i pripady, kdyz prislo auto z vyroby rezave (jednalo se spise o dodavkove modely). Uz hezkych par let se Mercedes snazi dostat trvanlivost na svoji puvodni miru, ale cesta je to trnita a stale to neni uplne ono...

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ho má dlouho...cca 2 roky, má černou kůži a motor to bude nějaký ten silnější. Jezdí s ním 3x ročně do alp a zatím se mu nic nevysralo, co měl před tím Audi A8, tak ta se mu srala několikrát. Podle mě je to kus od kusu jako všude, ale je to mazec velké auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal do servisu auto na to reklamované přelakování spoileru.

Samozřejmě se jim nechce (ani vlastně nemusí) předělávat to odchlipování,tak jsem se na to vykašlal.

Představa,že bych si taky mohl spoiler kupovat znovu mě odradila.

Můžu být rád,že to aspoň nalakují znovu.

Aby mi to nebylo líto,že budu bez auta,mám na víkend půjčený takový šicí stroj :  Rapid 1,2 TSI 63kW ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...