Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak to je relativně OK, alespoň si bude pamatovat, že přes silnici se nepřebíhá a napřed se má rozhlédnout. Vemou policajti záznam jako důkaz? Ono to totiž je takové vachrlaté, kvůli zákonům na ochranu osobních údajů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak bychom měli naplánovat pomalu březnovej "Čaj o páté" ve staronovém....čili na Lánech ;)

 

 

Můžete vkládat návrhy termínů.

 

 

Já mám březen docela bledej, pokud se jedná jen o pátek tak bych mohl 27.3

(možná i 13.3, ale musel bych si prohodit směnu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Petře ten mladák to je dobrej vykuk.... čím myslel sakra?  no hlavně abys ty z toho ještě neměl problémy.

 

jupí za volant, no to nevím... ja sem už z řízení celkem často taky vyklepanej, co někteří předvádějí....

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, kameru muzes mit, mam k tomu vyjadreni uradu pro osobni ochranu o ktere jsem je zadal. Muzu najit a vyvesit. Je tam i predsedenc jiz vynesenych rozsudku s timto souvisejicich. Nesmis to ovsem zverejnovat apod.

Motosi diky. Je to jak pises. Nic pekneho a pred ocima uz to budu mit dlouho.

Asi tak, situace z meho pohledu vypadala jinak nez jak je to nini na videu. Vse rychlejsi a casu malo, navic nevim kde se tam ten kluk vzal, nyni uz to vim, vybehl tam z pozarohu baraku kde vede pesina. Na druge strane silnice je vlakove nadrazi. Pospichal asi na vlak ktery uz mu ujizdel. Svedku tam bylo hodne, stali pri me. Ja zprvu proste nechapal co se vlastne stalo. Hlavne rada lidi pomahalo a to je fajn, nejsou lidi jak je clovek vidi porad ve zpravach, byli tam fajn lidi co se vsim ostatnim pomahali, doprava, starost o kluka, v podstate i o me pozdeji mi jedna pani donedla i caj apod. Video jsem jako dukaz nepouzil, mam ho v zaloze kdyby neco, vsichni svedci popsali situaci v muj prospech a ja nechtel dat video aniz bych si ho sam neprohledl logicky. Predbezny zaver policajtu je ze vina je na strane kluka, doufam ze to tak zustane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnesni dobe je zakon a "vse okolo toho" postavene v rovine toho, ze kdyz ridis auto, mas predvidat vlastne i to, co clovek sam o sobe predvidat nemuze, byt se jedna ve vetsine o predvidani toho, co udela clovek jiny. kdyz pominu srnky, zver a treba neoznacene diry/vymoly na vozovce, ktery ve velke rychlosti nadelaji paseku, tak pokud dneska ridis auto, musis pocitat se vsim. je jen otazka, kdyz se neco NEDEJ BOZE stane, jak velke mas koule a kolik kontaktu v telefonu, aby si se z toho dostal, i kdyz je evidentni Tvoje nevina.

 

jinymi slovy: stejne tak, jako se da relativne lehce dostat ze zcela evidentniho tzv. "total pruseru", napriklad neumyslne zabity pod vlivem omamne latky (dostanes podminku a zakaz rizeni - realnej pripad), tak stejne lehce se da dostat z totalni kraviny do "total pruseru".

Editováno: , autor: Paradox.f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, husty, ono jeste asi taky bylo nahovno ze ten kluk zakopl, mozna by na tom byl jeste lip. Reagoval si dobre, za to palec nahoru. Hlavne aby si byl vpoho a urcite jak pise motos, hned za to sedni... Drz se!

 

Clinte, k tomu caji kluci, jedinej patek mam hned ten prvni breznovej, jinak nemuzu ani jeden. :( ctvrtek bych mohl 19. a stredy zatim vsechny. Jinak je to se mnou spatny... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem, ja taky nejasam. Budu az budu mit do mesice od nich vyrozumeni na papire. Castecne jsem rad uz ted ze kluk dopadl tak jak dopadl. Zivot a zdravi je jen jedno, mlady kluk a tezce by se mi zilo at je vina kdekoliv. Dokonce i kdybych mel neco s autem tak mne to netrapi, to se opravi, pojistovna zaplati. Poskozene zdravi obzvlaste u ditete je smutne a to uz nikdo neopravi. Auto je uplne bez sramu.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorad policajti maji takove ty cedulky s cisilky do strechy z plechu tl. 3mm zrezleho, kdyz to nafocuji a kdyz jsem si vsiml ze mi to dal na strechu malem me odvezla zachranka taky. Ostre rohy a hrany s plechu a polozi ti to na strechu ty vole. Pancha uz by vezli urcite. Ja si toho vsiml pozde. Samozrejme tam mam tupku jako od kaminku. Jako by to nemohli mit na gumovych patkach. Ja sam si na strechu a jinde neodlozim ani penezenku a oni toto.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi diky. Z mista uz jsem do prace odjel hned ja. i kdyz manzelka pro me chtela jed atd. Clovek se tomu zase nesmi tolik podat, ac jsem pak mel slabe chvilky co uz byl nejaky cas po vsem kdyz za mnou prisla maminka kluka ( maminka to vzala ok v ramci moznosti a i vuci me se chovala velmi slusne s tim ze si nedovede predstavit jak se taky musim citit) - to to na me pak dolehlo, tak se clivek musi oklepat a jet dal, jinak to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorad policajti maji takove ty cedulky s cisilky do strechy z plechu tl. 3mm zrezleho, kdyz to nafocuji a kdyz jsem si vsiml ze mi to dal na strechu malem me odvezla zachranka taky. Ostre rohy a hrany s plechu a polozi ti to na strechu ty vole. Pancha uz by vezli urcite. Ja si toho vsiml pozde. Samozrejme tam mam tupku jako od kaminku. Jako by to nemohli mit na gumovych patkach. Ja sam si na strechu a jinde neodlozim ani penezenku a oni toto.

 

Tojo, stát se to Pančovi, tak by ho vezli, byl by na tom hůř než ten sraženej kluk :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorad policajti maji takove ty cedulky s cisilky do strechy z plechu tl. 3mm zrezleho, kdyz to nafocuji a kdyz jsem si vsiml ze mi to dal na strechu malem me odvezla zachranka taky. Ostre rohy a hrany s plechu a polozi ti to na strechu ty vole. Pancha uz by vezli urcite. Ja si toho vsiml pozde. Samozrejme tam mam tupku jako od kaminku. Jako by to nemohli mit na gumovych patkach. Ja sam si na strechu a jinde neodlozim ani penezenku a oni toto.

Ta woe   tak  ja bych byl rad ze se klukovi  nic nestalo,ale  asi by mne odvezli za toho policajta:)) To bych asi po nem vystartoval  a to sem jinak klidas  ale tohle  teda ne.  

 

Jinak  jak pises hlavne ze kluk ok docela .Bud v pohode, stanou se horsu veci.....treba  ten plech na strechu:))

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: Ok, pošli mi adresu, já ji tam dneska ještě mrsknu ;) na vejfuk :D

Hele, ale tvoje auto už tam taky není nebo ne? Každej už auto vyměnil, jediné staré je tam Pawouka ;), ale to je taky duch a duchové nejsou vidět.

A taky bys mohl smazat muj ksicht, nikdo tam na nej neni zvedavej, bejvake auto s spz tam nech, treba ho nekdo najde.

Petrrr, zavadny obsah jsem ohlasil, fb mne informoval, ze to jsou jeho fotky a nic mazat (schovavat) nebude, asi takhle to funguje a proto na fb chodim minimalne a nepisu nic osobniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...