Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rekni manzelce at te s Panchem pretahne valeckem na nudle. No a nebo Pancho si na tebe na chvili lehne a to te srovna a jeste to bude eroticke. [emoji23]
To je tak kdyz vesnican se zahradou 2x2m a panelakem na lezato neco dela. Zvyklej v praci chodit v kosilce a hrat si na dulezityho a to i ve spanku ( ta vetsi napln prace) ingoust a pak se 2x ohne a je v prdeli. Tu motorku radeji uz prodej, zadna vec pro duchodce.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz ani ty deti nechces delat jak jsi linej. Chudak Vasik skonci jako rozmazlenej jedinacek.
Jinak jsem rad za ten antismog zakon. Konecne nam Motos nebude coudit u kokena pri caji pod nos. Pokud ano, volam fiky. Prijedou zakuklenci a oni uz mu to koureni vysvetli.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna tenhle zákon moc nechápu. Jsem tedy nekuřák, manželka kouří (zatím ne nějak extrémně tedy) a nastavili jsme si pravidla a funguje to, je to o ohleduplnosti a pokud u nás chce někdo něco regulovat, musí to dělat úplně jinak a ne cestou zákazu. Ve Finsku zvedli tak nechutné DPH na cigarety, že 40% lidi přestalo po 2 letech kouřit úplně... Navíc se chystá další zvednutí DPH a Finové řekli, že do roku 2025 u nich bude méně než 15% kuřáků... Je to úplně jiný přístup k ekologii celkově než přichází z Bruselu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si nemyslim ze by bylo vhodne zvedat DPH, to bychom pak mohli zvedat DPH na alkohol, slazene napoje a v neposledni rade treba i za PHM. Ja osobne jsem pro vyhrazena mista. Kdyz chteji kourit, maji kde, kdyz nemuseji, mohou sedet mezi lidma :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jestli náhodou namísto dovolený netahal éro po ranveji za traktorem a nesrkal k tomu krabičák z Alberta.

Pak se mu to zmatlalo a napsal tady že jede za portským a přitom zatím chytnul rýmu a "housera" v pangejtu u ranveje, když ho ráno zapoměli vzbudit..:D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...