Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole, tohle udělat mě, tak nevím jestli bych za ni jel několik km a naháněl ji, ale kdyby už jo a byla ve slepej, tak bych ji otočit a ujet nenechal... Každopádně je to kráva, ačkoli určitě ten řidič nejel podle limitu v obci, tak jí nijak neohrozil ani neomezil, navíc tohle dělat s dítětem... No nevím, kdyby do něho vrazila bokem, kdo by to odnesl, kord když měl řidič video...

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě tak napadlo, že včera když jsem jel po Plzni, tak jedu za autem které blikalo že odbočí doprava, najelo doprava a zjistila (byla to nakonec ženská) že by jela do zákazu vjezdu, tak to strhla zpátky (to jsem byl ještě celkem dost za ní), na další křižovatce zase blikala a zase už se stavěla doprava a zjistila že by vjela do protisměru jednosměrky, to už jsem ale byl vedle jejího zadku a kdybych nešel na brzdy, tak mě vzala na předek... Kdo by tohle odnesl jako viník? Videokameru nemám a předpokládám, že bych to odsral já, protože bych byl pozičně "za ní"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono by to asi chtělo potom nákres a přesný pozice obou aut. Pokud jsi neměnil směr jízdy (tedy "neobjížděl jí" a byla to ona, kdo "vyjela z pruhu") a ona by to do tebe vzala při vracení se z tvýho zboku na předek, to už by asi tvoje triko nebylo, no né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pawouk napsal:

A co má být? 

že furt dělají píčoviny a neřeší podstatný věci. např 10 let řešili vydání třetí SPZ na nosič kol...... jsou fakt rychlý, takhle kdybych pracoval, tak budu na pracáku....

při koupi ojetiny si musel do předminulého roku měnit SPZ, kvůli tomu že si byl z jiného kraje. naši politici a uřednici je fakt banda bezmozku, v době počítačů je to přeci jedno....

 

úřady ani radši nekomentuji, místo toho aby komunikovali s kolegy na úřadě, tak si vše musí občan obíhat. Takhle kdybych pracoval, tak mě každej zákazník pošle doprdele a můžu jít zase na pracák.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě tak napadlo, že včera když jsem jel po Plzni, tak jedu za autem které blikalo že odbočí doprava, najelo doprava a zjistila (byla to nakonec ženská) že by jela do zákazu vjezdu, tak to strhla zpátky (to jsem byl ještě celkem dost za ní), na další křižovatce zase blikala a zase už se stavěla doprava a zjistila že by vjela do protisměru jednosměrky, to už jsem ale byl vedle jejího zadku a kdybych nešel na brzdy, tak mě vzala na předek... Kdo by tohle odnesl jako viník? Videokameru nemám a předpokládám, že bych to odsral já, protože bych byl pozičně "za ní"...

Urcite tvoje bez svedku, ale zalezi kde by te lizla.
Dobře složíme se na znalecký posudek, dám 5kč. 

Vic za Rapida nedostanes?
Já ji objížděl tak na půl, byl jsem půlkou auta v protisměru a půlkou v mém pruhu, ona v odbočovacím a pak to stoupla zpátky do toho mého

No ja myslim ze bys mel budto jet v pruhu jakem jedes a pockat az z nej zmizi a nebo vjet cely do protismeru, prave aby se toto nestalo. V praxi to ale vsichni delaji jak pises. Za dalsi ja jak vidim lehce podezrele auto (nerozvazne a nebo jak jsi psal, odbocuje, vrati se), tak nechavam misto alespon na dve auta a objizdim pripadne hoodne velkym obloukem - to je vzdy o pruser.
Tak se snaž a můžeš se někde zašitej v kanceláři a za státní peníze taky flákat....

Nemůže, proc myslis ze jsou kazdy rano kolony na Prahu, cela republika se chodi ptat na urady jestli nemaj misto :D
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo větší hodnotu to ani nemá a ani bych tu šunku nikomu neprodával, musel bych se propadnout hanbou. To budu mít dokud to bude jezdit a pak to odepíšu, ne z daní, ale dávkou samopalu někde na střelnici. Mít prachy na nové jiné, tak to dám jako sponzorský dar na Bahna 2017 jako hračku pro tanky už nyní s nápisem. "Škoda, nejlepší překážka pro tank".  

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, kokta7 napsal:

úřady ani radši nekomentuji, místo toho aby komunikovali s kolegy na úřadě, tak si vše musí občan obíhat. Takhle kdybych pracoval, tak mě každej zákazník pošle doprdele a můžu jít zase na pracák.

Ony úřady by toto docela rády, ovšem stačilo mi několik přednášek o tom, jak v ČR funguje bezpečnostní úřad, který se stará o bezpečí informací o nás všech a hned mě to přešlo. Vždyť ČR není schopná najmout několik bezpečnostních expertů z externích firem, kterým udělá prověrky. Dělají to všechno blbečci, co v soukromé sféře nepronikli.

 

Centrální databáze by byla určitě fajn, ale zabezpečení a systém by musel fungovat trochu jinak. Ten jejich budoucí „eSystém“ nevypadá vůbec dobře a dokonce se proti němu brojí i v rámci státních agentůr, které se starají o zabezpečení. Zrovna nedávno byla v DOX super přednáška o tom, jak na tom je bezpečnost v ČR, alespoň co se týče dat jako takových. Představa, že se v ČR tento systém spustí je děsivý. Stát má děravé systémy již nyní a představa, že do eSystému vpustí informace například o tvém bankovním kontě, kompletní zdravotní složce a další v podstatě citlivé informace, je upřímně děsivá. Hodně děsivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...