Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, kokta7 napsal:

tak to uděláme na letišti ne? že bys domluvil jednu A380 :D tvoje letušky nám budou nosit čipovanou kofolu.

 

tak na letišti Ti určitě rychle uhasí žízeň ...

has.thumb.JPG.4fd4ea0e41723beb8dca9850b5deb497.JPG

.... pak Tě rozemelou 

ukl.thumb.JPG.e0a2736d75e3f19b8d78429bd2178fa6.JPG

....a nakonec uklidí...:t

radl.thumb.JPG.617b20c1865e731746bffe71e25c0120.JPG

 

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stringo napsal:

Já mám noční, takže taky nedojedu. Ten grill když bude do poloviny července tak by to šlo, potom budu 2,5 měsíce na Dukovanech...

se na ně vyprdni a pod dělat do Kvasin pořádnou práci!!!!!!!

 

https://ws.skoda-auto.com/sap/bc/ui5_ui5/sap/ZPE_FRC_SEARCH/index.html?sap-client=710&_ga=2.205023059.2146966267.1494844516-1380978594.1486711955#/volne-pozice/5892BE8538650E80E10080000AD973AC?lang=cs&tab=categories&page=1&places_KVASINY&categories_DELNI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo ty vole. Co nam to tu pises, to my vime ze asi uz po 152 nemuzes, to nemusis psat. Jeste ze jako imaginarni clovek sis vybral takove imaginarni zamestnani s tolika elektrarnama. [emoji23]

Petře, to si dovoluješ dost, navážet se do velkého fantoma... Naposledy když jsem měl čas (a neměl povoz), tak ses na mě vysral! Měl jsi ze mě strach!
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši Pancho je vodepsanej....Už nereaguje na telefony, ani SMS, neraguje ani na vejfuk. Volal jsem ho už po tři dny. Nemá ani slušnost odpovědět na nepřijatý hovor nebo zprávu.

Mluvil jsem s Ozákem a také se mu nemůže dovolat a nereaguje. Podle posledních zpráv se mu uplně rozesralo RS-o, odešel motor a čert ví co ještě, nemá to prej v kupě a je z toho hotovej. Zbyl mu jen naleštěnej modrej plech :D:D To jsou ty jeho závody  a čipovanej motor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Stan mu vyridi nejakou rocni permici na hromadnou.
Ted si Pancho muze lestit prazdnou skorapku, akorad mu to vzdycky nekdo musi pomoct zatlacit do mycky. Zase ted jezdi za nejnizsi spotrebu v historii. SuperEcoRSO. S tim ted muze na economy run. Nemusi ani tankovat. [emoji23][emoji23][emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Stringo napsal:

To bych se musel přestěhovat... Navíc dělám práci co mě baví, na lince bych dělat nechtěl, ale uznávám, že peníze mají lepší než u nás.

teď týden zpět byla dcera za kamoškou, co s ní dělala školu a ta dělá v Kvasinách ... prý když je slabá výplata tak 28 000 čistá ruka a když dobrá výplata tak 37. Je to dvacetiletá holka, teď si bude brát jako benefit fábii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, kolik ale v tech Kvasinach vyjde bydleni nebo v blizkem okoli. Jestli 10-12tis treba tak 0 od 0 pojde. Ale je pravda ze ty prachy jsou proste vuc nez dobre. V jinych fabrikach by se jim mohlo zdat. Kdyz si clovek veme ze to muzou delat temer negramoti se zakladnim vzdelanim kolikrat kdyz to prezenu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...