Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jj, přesně, starýho škodováka novým oplům nenaučíš. Sabizo, tak přiznej se, vrže ti tam něco nebo ne. Zase jestli to má najeto 150tis, už by to mohlo mít nárok. U šádovek to vrže už na vagonu při cestě z fabriky z 6ti najetými km. 

Ale hlavně to má výplně dveří a ne jak někdě v dobytčáku z překližky pro vězně při transportu do Dachau. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezačne, já budu mít oktávii vždycky ;)  Sabizo, já chápu tvá slova, přece si nebudeš hanit svůj mercedes pro východní Němce :D  Od toho jsme tu my a hlavně já, pač já se s tím svezl :D  takže vím dobře....

 

jenže Sabizo, ty jsi velikostí asi tak jako nadprůměrnej japonec :D 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře víš, že dokážu pohánit úplně vše, stejně tak mé auto. Je to velká ludra, která žere více jak 1.8 TSi a to je v naftě. Středový tunel je otřesný a ovládání na volantu je sockoidní. Co se týče interiéru, tak zlatý VW koncern, na druhou stranu jsem spokojený s tím, co mám. A jak jsem psal v tématu auta... Za 128 tisíc, co jsem to auto koupil (a je po velkým servise, včetně rozvodů), jsem spokojený dvakrát.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty blázne, myslet si můžeš co chceš, ale to že je vše špica u Opla musíš tvrdit stále. Teď jsi Clintovi nahrál, páč on ví, že má sračku, ale vychvalovat jí bude pořád.  To si teď posral. Jen že u VW máš sice hezké čudlíky, ale vržou stejně a kdybys měl Passat tak v těch km už máš vyměněnou DSG, půl motoru atd. jako tady ten klučina s tím novým CCčkem co měl za 3 roky reklamace za 250tis.  

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku nemůžou bejt čoklové?
Insignia je shiťárna, nikdo to nekupuje, velký z venku, malé uvnitř, těžký a strašně žere. Má to kamarád a vzadu si nikdo nesedne, je tam místa méně než ve Fábii. V podstatě je to vzadu jen pro psa na sedáku, nebo malé dítě. Jinak tam taky dost věcí vrže.

Prej ne, plati v celem arealu.
aha divný..na tachu to má 140, reálně najeto asi vo kilo víc..
 
budu to muset prolézt protože to není možný aby nic nevrazlo.. :-(((

Jo Clint rikal ze mel Roomstra a ze prej vypodložil i motor kartonem.

Panove, vsechny cesty ucpany, na Prahu, D8, Slany, ani se mi nikam nechce, uvidime, ale driv jak po 18h neprijedu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za sraz, doufám, že všichni dorazíte domu ok [emoji6] Stanmar rozhodl, že Sabiza dostane ještě šanci, ale musí veřejně plivnout na svého Opla a složit ódu na dvojkovou oktavku v bílé barvě. Navíc do roka musí Sabiza pořídit kvalitní vozidlo značky Škoda. [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, motosman napsal:

Tak já už taky doma. Jinak spotřeba 11,7. Zlatej Oplík....

Konečně pořádný ekoterorista! Čím si jel? Jedničková Octavia RS v naftě bez filtru pevných částic?

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, když furt jezdí Fordem.Kdyby nebyly ty Clintovo srazy tak se Motosovo O2 nepodívá na světlo boží jak je rok dlouhej. To auto má většinou v umělém spánku a jen dobíjí baterku. Bojí se aby nemusel resuscitovat  jednou. Jako nyní Pancho.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...