Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo, sebrat se, prodat byt, jít za prací... V USA se to takhle běžně dělá, já bych do toho šel asi až kdyby to byla poslední varianta. Nejsem stěhovavý typ, navíc děti mají kamarády, zase je vytrhnout z toho jejich prostředí... Kdybych byl singl tak ještě možná by to problém nebyl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já to mám do Kvasin 95 km, takže už to na dojíždění není (teď jezdím 47km jednu cestu a už mi to po těch skoro 13 letech leze krkem), ale souhlas s Pavlem, peníze skoro ty samé a ten pocit, že je nechám s odpíchnutím odchodu za bránou ve fabrice ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Ústí nad Orlicí, měla ta holčina s kamoškou pronajatý byt 3+1 za 12t ... to tak prostě je, kde je trochu kupní síla, jsou ceny vyšroubované

Zrovna v Decine si myslim kupni sila mala, prace zadna a 3 + 1 za 12 tis je na periferii realne, bliz k centru si myslim problem Kamaradka shanela garzonku na staraku a nebo pobliz centra (aby mohla chodit pesky do knihovny - tam pracovala) a nesehnala nic, vsude si rikali 10tis Kc a plat mela 12tis cisteho. Takze bohuzel ji nezbylo nez dojizdet z Cesky Kamenice. On pak uz je paradox, ze v Usti by ji byt stál stejne jako na venkovea dojizdeni vlakem stoji stejne a casove obdobne. Plus vlak jezdi casteji nez bus nekam do prd.

 

To by u Petrrra nebyl problém, nádraží je v každém větším městě a kamarády by si tam v knajpě nebo v čekárně našel taky. Venca není jedinej že jo? [emoji3]

Venca je MOBILNI!

 

 

Panove pro me 2 kresla a pelech, vyvezu familii. Jak je hezky, tak se porad jen maka na baracku a neni cas na vylety. Tak proc nespojit prijemne - projizdka autem, s uzitecnym - jidlo!

 

 

Pancu jsem potkal v sobotu v Bauhausu, kupoval jarovky w5w, tedy asi do osvetleni SPZ, tim se vyjasnuje pro Clinta totalne rozsvihane nepojizdne auto!

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tak dnes na sraz nedorazím, protože musím na stavbu kvůli stavebnímu dozoru, podepisování stavební knihy a řešení dalšího postupu. Stavební dozor má volno pouze dnes, pak je na dva týdny zase mimo, takže by zbytečně stála celá stavba. Takže se osobně uvidíme až v červenci. #sorryjako.

 

Dejte si za mě někdo horkou lásku. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo přes TT. Ale chtělo to po mě vytvoření účtu TT, možné i prostřednictvím FB, tak jsem to jen odclicknul a hotovo. Fachá to. Jsem rád, že je to vidět na mobilu i na PC. Sabiza má černý puntík. Kvůli docházce. Nějakej barák počká, beztak mu to po zimě spadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, ty jsi fakt, mi slíbil svést v pořádném autě v Insignii a tys ho vyplašil, taky si mu to mohl říct až po tom, co mě sveze. Do té doby uprchlíky milujeme a do každé rodiny minimálně 2 a proč? Protože si musíme pomáhat přeci. 

Ta Insignie co má se mi vždy líbila, te´d jsem viděl tu novou po dietě a taky pecka. Hlavně introš, žádnej papundekl. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venku nemůžou bejt čoklové?

Insignia je shiťárna, nikdo to nekupuje, velký z venku, malé uvnitř, těžký a strašně žere. Má to kamarád a vzadu si nikdo nesedne, je tam místa méně než ve Fábii. V podstatě je to vzadu jen pro psa na sedáku, nebo malé dítě. Jinak tam taky dost věcí vrže.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Clint napsal:

Venku nemůžou bejt čoklové?

Insignia je shiťárna, nikdo to nekupuje, velký z venku, malé uvnitř, těžký a strašně žere. Má to kamarád a vzadu si nikdo nesedne, je tam místa méně než ve Fábii. V podstatě je to vzadu jen pro psa na sedáku, nebo malé dítě. Jinak tam taky dost věcí vrže.

rozhodně lepší než tvoje ochcávka s nápravou z dodávky :D

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Clint napsal:

Má to kamarád a vzadu si nikdo nesedne, je tam místa méně než ve Fábii. V podstatě je to vzadu jen pro psa na sedáku, nebo malé dítě. Jinak tam taky dost věcí vrže.

 

Asi jezdím jiným autem. :D

 

A ohledně toho vrzání. No, buďme k sobě všichni upřímní. Jsme na fóru vrzáníhome.cz.

 

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Stane, ty jsi fakt, mi slíbil svést v pořádném autě v Insignii a tys ho vyplašil, taky si mu to mohl říct až po tom, co mě sveze. Do té doby uprchlíky milujeme a do každé rodiny minimálně 2 a proč? Protože si musíme pomáhat přeci. 

Ta Insignie co má se mi vždy líbila, te´d jsem viděl tu novou po dietě a taky pecka. Hlavně introš, žádnej papundekl. 

Neboj, když to dopadne jinak než si maluju, tak se může stát, že budu mít v budoucnosti taky .....opel-logo-.gif.a86a590f3b6ba38aa827de074568e7bf.gif.........

 

 

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...