Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, 15degren napsal:

Jo jako rekonstrukce super, měla se už začít před 8 lety... ale nejhorší úseky byly a pořád jsou kolem brna, naštěstí tam často nejezdím tak mi to tak nevadí, ale jel jsem tam před měsícem a vytekly mi tam přední tlumiče, je fakt že už měli svoje ale zamrzí to. Ty tři pruhy opravdu nejsou nutné, oni do stoupání udělali třetí pruh pro pomalá vozidla, kdyby byly 3 pruhy všude tak to dopadne jak výpadovka z prahy, tam by nestačilo ani 8 pruhů, protože retardi se odmítají řadit do pravých pruhů a blokují střední úplně zbytečně a já pak jak č*rák musím předjíždět přes 3 pruhy abych je objel, protože jedou stovkou ve druhém pruhu ze 4 kdyby policajti tohle pokutovali stejně jak rychlou jízdou, bylo by na D1 mnohem méně nehod a řidiči méně frustrováni. 

Hlavně je extrémně nutné aby  se dodělala D3 protože ta stáhne z D1 třetinu vozů. Rovněž D11 když dokončí k olomouci tak to strhne další minimálně třetinu dopravy z D1. Nemá smysl rozšiřovat D1 ale dodělat zbylé dálnice a propojit tak jak mají být, pak nebudou lidi objíždět půl republiky přes D1. Až bude D3 a D11 hotová tak bude po D1 jezdit třetina aut co dnes.

akorát než dodělají D11 a pak z Opatovického kruháče na Mohelnice D35, tak to mě bude 80 let :D 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, motosman napsal:

3 jsou na prd. Když už tak 2+2 v jednom směru. V prvním kamiony a to, co jezdí do 110 km/h a v druhém min rychlost 120 a víc.

 

Tři stačí, problém je, že u nás si řidiči myslí že když jedou 100 km/h v prostředním pruhu tak jedou správně a nikdo nemá nárok je osočovat že to jsou idioti a nedej bože že dopouští přestupku, ale za to svým způsobem může i česká povaha, lék na to je, ale na to není čas musí se měřit 56 km/h u značky obce. Lék je jednoduchý zastaví tě kvůli bezdůvodně jízdě v prostředním pruhu= domluva po druhé= pokuta po třetí pokuta a po čtvrté v jednom roce bez papírů a nebo udělat dodatečné oprávnění pro jízdu po dálnici a řidičům co nerespektují plynulost dopravy prostě za tyhle naschvály oprávnění brát at si cukají na trojku po okreskách, hlavně v pátek je benešovská velmi výživná.

 

kokta7:

Hustota dopravy tak roste, že věřím, že se najde rozumný ministr a tyhle stavby urychlí a věřím že všechny tyhle stavby do roku 2025 budou fungovat. Jsme tranzitní zem a dle vývoje za posledních 10 let, při současném tempu výstavby, nebude český republika brzo průjezdná ani o půlnoci. Už teď jsem ve fázi, kdy např. do OV jezdím z prahy na práce vlakem a materiál a nářadí si posílám PPLkem na místo určení den předem, auto beru jen když opravdu surně potřebuji. 

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono stačí, že toto se děje neustále hned před / za Prahou, kolem Jažlovic. Jelikož jde vidět Praha, tak si všichni myslí, že jsou na okruhu a jedou co nejvíce vlevo a mají na tachometru krásných 110km/h. To už pak přichází na řadu vyblikávání, což někteří nechápou a ještě se vztekají, že si je dovoluji vyblikat a předjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prostě folklór českých dálnice. Tuto dementní vlastnost jsem viděl jen v čechách a na slovensku nejspíš i v PL ale tam jsem nikdy nejel takže nevim. V rakousku/ německu/ swizu, to prostě lidi prakticky vůbec nedělají, je to o tom že jsou ohleduplný. U nás si prostě borec myslí že když 5 minut předjíždí v rychlosti 111 km/h auto ve středním pruhu které jede 110 km/h vedle auta co jede v pravém pruhu 109 km/h že je vše ok a on je bůh situace a ty se musíš přizpůsobit, to že tím způsobuje harmoniku mu je úplně u prdele.

 

Ve francii jsem kvůli vysoké ceně dálnic po dálnici nejel, ale není problém jet po jejich totálně přetížené silnici první třídy stabilně a plynule 100 km/h v extrémně dlouhém hadu, protože nikdo nemá tendenci jet bezdůvodně pomalu to jen u nás když houstne doprava na okreskách, tak je třeba přejít na obecní rychlost do 50 km/h, protože prostě jsme národ č*ráků a můj názor nikdo nezmění už jsem se přesvědčil mnohokrát, že je to skutečně jen a pouze český problém a kvalita silnic na to nemá žádný vliv ta silnice první třídy je ve francii totiž taky pěkný tankodrom.

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je něco jiného, když člověk předjede a zase se pak vrátí. To mi nevadí a rád takové lidi pustím, když mi tam samozřejmě nevlétnou, jak jsem od nich 50 metrů. Pokud předjíždí bezpečně a opravdu jedou znatelně rychleji (kamion 90km/h, osobák 110km/h), tak fakt není problém. Problém nastává, když všichni jedou 110km/h v obou pruzích a kochají se tím, jak je Praha při stmívání krásná. To bych je rovnou kopal do hlav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že dřív než se u nás rozumě dodělá to co už bylo započato a nedoděláno, tak asi dřív vymizí vozy na fosilní paliva a začne to celé na novo, protože pokud chceme jít cestou elektrovozů, tak nám nezbude nic jiného než dělat nové dálnice s bezdrátovým dobijením :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kterou si vyberete? 
IMG-20170613-WA0002.thumb.jpg.13434f8dc0dbad3fed72ad4cd72991a1.jpg

Nemuzu si pomoct, ale vpravo nahore, jeste jak je krasne osvicenej prechod blatnik x hauptna nad svetlem...

A spodek narazniku z FL.

Hele, nebylo na posledním srazu někam moc ženských? Já jen, že se mluvilo o tom, že jezdíme bez ženských... nebo to měníme a budeme i ten jeden den v měsíci slušní?

Zensky bere jen ten, kdo se za ne nestydi a o jezdeni bez zenskych nevim, vzdycky to bylo otevrene. Naopak drive smely jen Oktavky a pak i Peetr a nakonec se to otevrelo vsem, pac sam Clint na srazu asi nedava moc smysl.

Ps
Beru zpet levny servis, Clint mluvil o Fordech, ne Oplech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajimavý, že zrovna těm, co se vysrali na to přijet na sraz vadí, že na srazu byly ženské.....Co vám je kua do toho, když sedíte doma ;)

 

Nemám s tím sebemenší problém....klidně ať holky jezděj.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na sraz nevysral, jen ty jsi volal v pátek, že je sraz v pondělí. :D Nemám zatím rozdvojenou osobnost, abych to všechno stíhal. A hlavně mi závidíš Opel, takže tam ani jezdit nebudu.

 

Já jen, že jsi to na jednom ze srazů říkal... tak jsem se ptal.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, stanmar napsal:

No Ty jako vždy nezklameš....

Tak proč si ji nekoupíš namísto těch věčnejch připomínek ?

všechno bude, čekam na ceny TypeR a jednu kupru už mám k dispozici....  ty zase máš jednu bílou ovci a ještě ikarus k dispozici :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baby maj zustat doma u plotny s detma. Pak se clovek musi chovat slusne a nemuze uvolnit na svetlo sve prave ja. Pokud je nekdo podpantoflak a musi tahat starou aby ho mohla kontrolovat tak to at si zustane doma a koukaj se spolu na ordinaci ( vid Stringo). My si caj o 5 nenechame zenskyma rozvracet.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...