Přejít na obsah

S2 combi LED zadní světla z face combi


ferda25

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Také jsem byl dnes na návštěvě ve Strakonicích a chci tímto opět poděkovat Ferdovi25. :worthy  Nakódoval mi v autě spoustu dalších funkcí a ještě mám přislíbenou jednu věc, ale uvidíme, jak to dopadne. LED mám v předních světlech obrysovky, LED zadní lampy a ještě aby to bylo dokonalé, tak originál LED osvit značky(žádná LED sufitka bez E v kroužku :kol-44: ). Samozřejmě vše i nakódováno, aby nebyly žádné závady na palubním počítači. Zadní světla svítí opravdu nádherně, řekl bych při sešlápnutí brzdy až dost agresivně, ale vzhledem k pravidlu vidět a být viděn jsem na výsost spokojený. Výlet se mi už po několikáté opravdu vyplatil. :kol-47:

 

Foto z mobilu....

post-9491-0-28096000-1380991798_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Včera jsem byl za Ferdou ve Strakonicích a musím říct, že je fakt borec.

Co se týká nastavení elektorniky v autech nemá v ČR konkurenci.

Díky Ferdovi mám od včerejška namontované a seřizené  zadní LED světla z SII Combi Facelift.

Oproti starým světlům je to fakt super - fotky jsou focené za deště mobilem takže ta krása není tak dobře vidět.

Zapnul mně i svícení předních LED denní svícení společně s xenony - 3-tí fotka.

Ještě zbývá vyměnit osvětlení SPZ - taky LED.

Ferda mně nastavil i další věci takže jej můžu jako odborníka opravdu doporučit!!

post-23687-0-03358400-1397109010_thumb.j

post-23687-0-23753900-1397109017_thumb.j

post-23687-0-60016000-1397109047_thumb.j

Editováno: , autor: Martingeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavil mně ještě sklápění zrcátek na krátký stisk při zamykání auta, denní svícení společně s xenony, XDS systém.

Ovládaní světel (vnitřní osvětlení a denní svícení) přes Maxidot. Nastavil mně i osvětlení SPZ s LED, ale to teprve budu montovat (neměl jsem to s sebou).

Zavírání pátých dveří přes tlačítko a DO už jsem měl nastaveno dříve, ale taky to umí zprovoznit.

Snad jsem na nic nezapoměl..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

 potvrzuji, lepší přijet za "kovářem" do Strakonic. Včera jsem ho navštívil a mohu jen potvrdit. Originál LED osvit SPZky, nakódování světel, XDS, assistent únavy, zrcátka, hlídání tlaku v pneu.......Perfektní práce  :kol-47: díky Ferdovi auto nejen opticky omládlo! 

 

post-88222-0-68495000-1402130686_thumb.j

post-88222-0-57936200-1402130695_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se v neděli také dostavil,  po krátké chvilce bych odjel s namontovanými světly a osvětlením SPZ... tedy kdyby nelehla baterka :kol-32:

Jirka (alias Ferda25) poradil i nakódoval nějaké další funkce auta, o kterých jsem neměl ani tušení.

 

Velká spokojenost s přístupem, rychlostí a ochotou - extra palec nahoru za chuť pracovat v neděli v 35 stupních vedra!

takže díky!

 

10402708_10203326636961075_4728102625963

Editováno: , autor: H-Honza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...