Přejít na obsah

Palubní "černá skříňka" (onboard kamera)


loupeznik

Doporučené příspěvky

Jo pěknej obraz, určitě mnohem lepší než ta Truecam A3, zase je ale o 1300 dražší. Video ovšem za optimálních podmínek.  Ale musím uznat že na stejné, ne li o malinko ještě lepší než třeba ta moje Mivue 358, kterou jsem před 3/4 rokem kupoval za 3tis. S chválně porovnám dnes za pěkného počasí.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte někdo link ( pokud možno Alza - potřebuji to zítra ) na micro usb nabíječku do auta ? alespoň 300mm prosím ?

S novou kamerkou přišel jen metrovej :(

 

... VYŘEŠENO, děkuji 

 

tak ještě jednou edit: 

 

Čínska kopie GoPro dnes dorazila.. Jsem zvědavý až otestuji :) Zatím jsem jen přišel na to, že napájecí kabel do auta má pouze 1m a přísavku na sklo bude třeba proměnit na permanentní s 3M lepenkou ( jako má např. Truecam A3)

Editováno: , autor: hiz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak 300 mm si asi myslel spise 3000mm. Ale uz mas vyreseno. Ja nakonec tu Tvou A3 napichl taky na usb. Kabel jsem koupil na www.krup.cz vcetne adapteru USB 90°. Ta nabijecka tedy prozatim bude nevyuzita, ale nevedel jsem co a jak proto jsem ji radeji chtel. Drzak jsem dal napevno zatim pred chvili prilepil transparentnim silikonem tak jsem naplej jak bude drzet. Jinak to budu muset heftnout na tvrdo nejakym T-rexem od Soudalu, pak uz to nikdy nikdo nesunda. furt lepsi nez ta prisavka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SiTMIR: Tak jsem doma udělal podrobnější srovnání a kvalitativně bych řekl jsou si ta videa rovnocenná Cel-tec - Mivue 358, Tvá má možná sytější barvy o trochu, u mě zase o něco čitelnější a dříve texty (SPZ, značky atd.) No a co sjem si všiml, tak ta tvoje má výstup z boku, ale nemá rohový kablík napájecí, což je pěkně debilní.

Jinak jsem si všiml, že u Rapida se silně za slunečného počasí odráží ve skle palubovka včetně těch výdechů a i držáku na mobil. Tak že v třetině okna mám ještě jednu palubovku jak v zrcadle a kamera to tím pádem zabírá. V tom tvém videu jsem si nevšiml takových odrazů, jel si s Rapidem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

přidávám obrázky nově nainstalované kamerky..

Musel jsem koupit 3M přísavku co má Truecam A3 a 3metrový micro usb kabel na nápájení ( originál měl pouze 1m s klasickým doutníkem a přísavka vůbec nedržela). Ty 3 metry jsou jen tak tak, chtělo by to ještě alespoň 20cm ..

Jinak kvalita hooodně dobrá, obraz čistý, plynulý.. kvalitní 1080p záznam..  nezkoušel jsem ještě v noci a v dešti ( hned jak bude možnost, natočim )

 

Ještě dodám, že se jedná o kamerku SJ4000 ( cenově dostupná napodobenina GoPro) se spoustou příslušenství jak do auta, tak třeba na kolo, helmu, ale i vodotěsné pouzdro do 30m ( vyzkoušeno v bazénu 1,3m a kvalita obrazu a zvuku naprosto dokonalá )  :kol-28:

 

post-86674-0-19086200-1405968872_thumb.jpost-86674-0-96832700-1405968872_thumb.jpost-86674-0-83857200-1405968873_thumb.jpost-86674-0-52675500-1405968874_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, parada. Kolik kostovala? Libi se mi ze se z casti schova za zrcatko. Popr. mas nejaky odkaz? No nakonec jsem ti mohl tu mini nabijecku nechat, mam to taky jen pres kabel s adapterem. Ty ovsem pises ze je to stejne micro tak by ti to bylo k prdu. Jinak trochu kazi to napojeni z boku. Kdybys vice hledal da se urcite sehnat kablik zalomeny u koncovky nahoru. Sam jsem takovy sehnal u sve kamery i kdyz mini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po kabelu se budu muset asi jeste podivat.. zalomeny kabel by byl idealni, ale potreboval bych tak 3,5m.

Vubec netusim jake delky se delaji :(

Tady je odkaz http://www.hitec-eshop.cz/hi-tec-boty-obuv/eshop/19-1-SPORTOVNI-A-OUTDOOROVE-KAMERY/0/5/1941-Outdoorova-sportovni-akcni-kamera-Full-HD-12-Mpx-SJ4000-vcetne-prislusenstvi

Jsou tam i odkazy na zaznam v noci atd.

Ja ji mam z aukra za cca 2200..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...