Přejít na obsah

Při jízdě krátkodobě spadnou ručičky a zhasne motor


Gus

Doporučené příspěvky

Ahoj,mám problém s Fábií 1,4 16V r.2003  se mi občas stane,že při jízdě z ničeho nic tak na dvě vteřiny spadnou ručičky a auto přestane jet pak hned vše naskočí a jede dál. Vag nepíše žádnou chybu, svazek je rozmotám a dráty vypadají v poho. nesetkal se stím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok dík,za radu zkusím ho vyměnit,ještě mi říkal že to hlavně udělá ,když je auto v tahu a ještě se mu rozsvítí hladina oleje,přitom oleje je tam dost, a ještě kontrolka ASR

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

mám stejný rok výroby (2003) a dělá mi to taky. Když jsem se to snažil ze začátku řešit, tak mi ve škodovce říkali, že pokud něco neukáže VAG tak mám smůlu.

Kdysi mi psal "SNAKE", že mu pomohlo vyměnit snímač otáček.

Ve škodovce mi naposledy řekli, že to může být hnitím svazku a řeší to "bypasem" s cenou okolo 5 tis.

Já s tím zatím jezdím i když mě to někdy pěkně štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

 

chcem ozivit temu. Uz ste to niekto vyriesil s tou vymenou snimacu otacok kl.hriadela? Ja mam asi podobny problem, pocas jazdy spadne otackomer ale urcite nie na 2sekundy. Spadne na nulu a hned sa vrati na povodne otacky, niekedy ani nespadne na nulu a vrati sa naspat, cize urcite menej ako 2sekundy. Ani neviem kde je ten snimac, mate niekto obrazky ako to vymenit? Mimochodom robi to aj na plyne aj na benzine.

 

Fabia 1,4 74kW, 172tis. r.v.2000 -LPG

Editováno: , autor: javko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,za předpokladu,že ti to nedělá svazek ale snímač tak jej najdeš ze zadu motoru na straně převodovky. Je tam gumová zatka,přes kterou ti tam vede kabel. Přístup na nic. Snimač je umístěn docela hluboko. Na demontáž musíš použít imbus na  5ku šroub.Drží jen na jednom šroubu. Vlastně tam neuvidíš-musíš dělat vše po hmatu. To že by ti šroub po vyšroubování někam spadl,toho se neboj. Aspon já tu demontáž dělám zvrchu motoru. Jde to i spodem,ale myslím,že přístup lepší není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...