Přejít na obsah

Vady a neduhy


Ajfl

Doporučené příspěvky

Nevím no, Rapid za tyhle peníze mi nepřijde nijak drahý :) sice šla cena trochu nahoru, ale s tím i výbava :) ve Freshi je to přece super ne? Auto takové velikosti a dejme tomu (i když asi nebudete souhlasit) kvality za 350 000 kč na pohodu jako :) jasně, Thalie za 200 000 kč to není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trochu nahoru ? zrovna u mého modelu je nárůst cca 30tis

 

výbava vyloženě nahoru nešla. ( krytky sedaček a led denní, 12V zásuvka apod. nepočítám, to jsou píčovinky )

 

Jo, přidal se winter paket a parkovací senzory, ale platí se za bílou ( nejčastější barva ) a za sunset, ostatní položky jsou krapet dražší - o stovku až tři. Takže je to nula na nulu, ale auto celkově podražilo... A to já mám z druhé vlny zdražování. První Rapidy jsou cenou ještě lépe .

 

Ale je to OT a nepatří to sem :)

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no, Rapid za tyhle peníze mi nepřijde nijak drahý :) sice šla cena trochu nahoru, ale s tím i výbava :) ve Freshi je to přece super ne? Auto takové velikosti a dejme tomu (i když asi nebudete souhlasit) kvality za 350 000 kč na pohodu jako :) jasně, Thalie za 200 000 kč to není.

 

 

Nemáš pravdu, za 350tis jsou skoro dvě Thalie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vracím téma zpět k řešení Vad a neduhů. Dnes jsem byl v servisu, budou to řešit klasicky na záruku (mám prodlouženou ještě rok nebo 12000km), žádné neuznání vady a vstřícný krok ke spokojenosti zákazníka. Objednány díly. V ETCE jsou sice už nové verze krytů sloupků, ale dle mého VINka mu to nabídlo pouze původní provedení. Tož uvidíme, jak bude odolné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To opravdu nevím. Tohle napsal p.Brojer jako ofiko vyjádření ŠA. Ale servis to bude řešit jako záruční opravu. Ještě jsem se na to ptal, aby to neplatili oni. Na ně si fakt nemůžu stěžovat, v tomhle je jejich technik vstřícný (zato kvalita mechaniků jak kdo). Ale věřím, že e-mail na infolinku s fotkou pomohl, že schvalovací kolečko tím odpadlo a kdoví jak by dopadlo.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a zde neco z kvality vyroby. Kdo ze tady brani Skodu az do krve? Miklis tys to reklamoval a uznali ti to? Trochu se mi u tebe prolinaji pasy a toto tak nevim. Uvidim jestli s tim budu neco delat uz mam po zaruce a na dohadovacky nemam naladu. Pan Oil to vyresi, napatlam to a hotovo. Obdobne je to i na druhe strane. post-10015-1465494453,4059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mě to uznali jako záruku na prorezivění a ta je 10 let, jestli mě paměť neklame. Do hodiny bylo ŠA potvrzeno.

Být tebou, tak to řeším taky tak. Pokud máš tedy ještě chuť a čas na návštěvu servisu a opravu.....

Pásy mi uznali taky, akorát dají původní díl, co patří k mému VIN.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a zde neco z kvality vyroby. Kdo ze tady brani Skodu az do krve? Miklis tys to reklamoval a uznali ti to? Trochu se mi u tebe prolinaji pasy a toto tak nevim. Uvidim jestli s tim budu neco delat uz mam po zaruce a na dohadovacky nemam naladu. Pan Oil to vyresi, napatlam to a hotovo. Obdobne je to i na druhe strane. attachicon.gif20160609_192820.jpg

Jo, tohle je špatně :) evidetně tam praskl lak a na místě, kde je hodně vody :) reklamace na lak je 10 let, takže šup do servisu :) jinak škodu nebráním do krve, jen říkám, že to furt není tak hrozný, jako jinde třebas :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Horní držák pásu u řidiče mám OK. U spolujezdce je to vybroušené.

Důvod je jasný:

1) Řidič - sedadlo posunuto více dozadu a pás po usednutí vytahuju pravou rukou přes sebe

2)Spolujezdec (manželka) - vytahuje bás pravou rukou dopředu

 

Záruku mám ještě 2 roky, hodím za rok též na reklamačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...