Přejít na obsah

Škoda Rapid - hlučný ventilátor


denisa0811

Doporučené příspěvky

Pred mesiacom som kupila funglovku Rapid a chcem sa spytat,ci je normalne,ked zapnem ventilator tak mi to pripada ako keby sa  lopatka ventilatora o nieco zachytavala pri tom tichu v aute mi to dost vadi a v servise to mali rozobrate,ze je to ok,ale neni mne ten zvuk vadi a este jedna vec,pri toceni volantu mi stahuje svetla,ci uz vo vnutri alebo vonku,pocas jazdy to ani tak nevnimam skor pri parkovani ked vytacam volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ale zná, my co jsme pořád štelovali přívod vzduchu jenom na okno, aby se nám nemlžilo a ono se mlžilo ještě víc,  než jsme začali používat jenom AUTO to známe :) Ráno jsem zmáčkl tlačítko 13 Odmlžení skla a 16 Proudění vzduchu na nohy a už to hvízdalo, pískalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci dík za info. Dnes jsem to zkoušel a už to nepíská. Možná má na to vliv teplota, jak to pískalo, tak byla šílená kosa. Možná se ty plasty nějak tou zimou pohli a piskalo to nějakou skulinkou.

 

Já to chtěl taky zkusit, ale Climatronic takovou funkci nezná na nohy a na sklo zároveň.

 

:D mám taky climatronic . Musíš zapnout ručně ofuk na nohy a na sklo :palec:

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...