Přejít na obsah

Sportovní opěra nohy


Martingeff

Doporučené příspěvky

Ahoj díky za info. Tak to je špatný - upravovat to nebudu. Myslel jsem, že to dělá škodovka do všech typů stejné.

RS pedály jsem tam namontoval bez problémů.

Z OB autodíly mně nabídly černou opěru (viz. odkaz níže), ale já mám světlý interiér Ivory a to by bylo jako pěst na oko.

Nevíš náhodou číslo dílu RS opěry ve světlém provedení, která pasuje bez úprav do Superba??

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-superb-i-ii/interierove-doplnky/skoda-superb-08-podpera-leve-nohy-tmava-id:5720.eshop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bez úprav žádná. Je problém, že ŠA to vůbec do supa nedělá. Možná zkusit z 3C pašíka. To, co nabízí OB je neoriginál od Kopáčka a podle toho to také vypadá. Mám jí v manželčině supíkovi a po pravdě mě to hodně zklamalo kvalitou výroby a navíc stojí litr a origo do OII stojí 5-6 stovek. Ale světlá RS není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, ta z OB autodíly je kvalitou strašná. Objednal jsem si ji, ale když jsem viděl to zpracování a ten plast z kterého byla, tak jsem ji vrátil. Viděl jsem na youtube video, kde tu opěru nohy dávali američani originál opěrku asi z passata do golfa 5 a měli tam navíc nějakej adaptér na prodloužení toho oka na šroub, to by možná mohlo pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...