Přejít na obsah

Nepřirozené zvuky - drnčení, vrzání, klepání


rogerer

Doporučené příspěvky

Tak už mi to týždeň znova vŕzga. Vydržalo to cca 3 týždne. Auto medzitým zmoklo asi 5x a raz umyvané zo šampónom. Čo teraz? 1. Zas riešiť so servisom. 2. Namastiť so silikonovou vazelínou.

máš několik možností...

 

1. kašlat na to ( nepravděpodobné )

2. jít reklamovat, napatlají ti to tou jejich vodičkou a vydrží ti to asi měsíc

3. navoskovat a vydrží ti to cca 3 týdny

4. použít motul nebo vazelínu a budeš mít už klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně zase začal vrzat zámek bezpečnostního pásu když se zapnu tak tlačí čalounění sedáku a vrže to. budu muset něco vymyslet. Tu stranu zámku něčím polepit aby to o sebe nedrhlo. 

Aj ja som to spozoroval, ale ešte som na to nepozeral. Už to tu niekto spominal že to treba podlepiť, ale mne sa zdá že mi to vrzga priamo v zámku pásu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mám problém so svojím Rapid-om. Mám ho v čiernej farbe a keď je vonku teplo tak najmä z predných dverí počuť neprirodzené zvuky ako keby pracovali plasty pri prechadzani nerovnosti autom , keď idem po kvalitnej vozovke, tak je to minimálne. Neustále sa to zhoršuje. Mal som už auto objednané do servisu, ale práve v ten deň , keď bolo vonku chladné a daždivé počasie. Práve pri takom počasí tie zvuky absolútne nepočuť. Takže v servise mi odkázali, že jednoducho ak to nebudú počuť nepomôžu mi. Stretli ste už s takym problémom?. V servise mi odkázali , že s niečím takym nemajú skúsenosti.Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

například hned první příspěvek od mě na této stránce...

 

máš několik možností...

 

1. kašlat na to ( nepravděpodobné )

2. jít reklamovat, napatlají ti to tou jejich vodičkou a vydrží ti to asi měsíc

3. navoskovat karoserii a vydrží ti to cca 3 týdny

4. použít motul nebo vazelínu a budeš mít už klid...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...