Přejít na obsah

Změna světlometů (předních) za Monte Carlo


Holys

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím chlapi, chtěl bych se zeptat. Mám škodu fabii II facelift z roku 2011 a na voze mám přední světla bez čočky se žárovkou H4, ale nyní jsem si koupil světla z monte carla s čočkou a se žárovkou H7 a moje otázka zní. Když to namontuju do auta tak jak mi bude svítit dálkové světlo když je ve světle pouze 1 patice a to na žárovku H7, která jak vím má pouze jedno vlákno?? Díky moc za odpovědi. Jo a ty světla z roku 2011 prodávám tak se ozvěte kdyby jste meli zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Tak ted jsem z toho vedle. Dneska jsem koupil pritelkyni cerna svetla na FL 2013. Ma tam ted cocku bez nataceni. Chapu dobre, ze pro vymenu za MC svetla - Hella z OBAUTODILY, je potreba predelat jeste elektriku ? Co konkretne ? Mimochodem, podle obrazku je tam dira na druhou H7, tak tomu vazne nerozumim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je tento obrázek:
predni-svetlomety.jpg

Ty černé světla mají H7 v čočce s clounkou (ten systém co byl u před FL na který si stěžovali že nesvítí). V té "parabole" vedle je pak pouze obrysovka. Stříbrné světla s čočkou po FL (obě verze) mají čočku na potkávací světla a parabolu na dálková světla (+ je u nich i ta parkovačka/obrysovka). V podstatě obdobný systém jako ty stříbrné po FL používá i FIII.

Pokud myslíš tento otvor v té parabole co jde vidět zde:
adeee74d463fbe3880bf0f94c261
Tak to je jen na tu obrysovku, stříbrná světla tam mají otvory dva:
151105-IMG_1886-800.jpg?tid=29&r=B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...