Přejít na obsah

Stropní lampička ze Superba v OII


roman5a9

Doporučené příspěvky

Jasně,už to mám v OII víc jak půl roku,ted jsem jí šoupnul i do naší druhý OII.

Ahoj,

omlouvám se, že obtěžuju, ale líbí se mi to. Kamarád to má v Passatu a je to super. Chci se zeptat na nějaký detaily instalace, jestli se k těm diodám musej tahat nějaké dráty a odkud a jestli podsvícení těch knoflíků je zelené.

Uvažuju o tom taky.

Díky za info. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si dovolím trochu poinformovat..

SUPovou lampičku mám v autě už cca rok, jak vpředu tak vzadu, navíc s ledkama samozřejmě a to je pak světla habaděj, o tom že za jízdy svítící difuzky vypadají moc luxusně..

Škoda ceny: bez šíbru asi 1400, se šíbrem asi 1800Kč..

od Stockela (včetně potřebné redukce) - bez šíbru 50EUR, se šíbrem cca 70EUR - s tím, že si můžete za pár EUR navolit barvu podsvitu tlačítek a barvu difuzních LED.

nebo se dá sehnat jetá za cca 600Kč ale to je zázrak a já svůj zdroj neprozradím.. lol

montáž: je to easy, plug and play.. jen se kvůli zdroji světla pro difuzní ledky musí dotáhnout drátek od lampičky přes clonítko a sloupek u řidiče k ovladači světel.. ale dá se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode, od toho tu sme aby sme si návzajom poradili....

Vo dverách ich treba podpáčiť z tej užšej strany a mali by vyskočiť, v kufri je tuším z vrchnej strany také vybranie na plochý šrobovák, len tam opartne aby si ho nevytrhol z čalúnenia spolu s plechovým rámikom, ten musí ostateť na čalúnení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kryt sloupku zalezi na tom, jestli mas hlavove airbagy nebo ne... jestli ne, jenom se odcvakne. Jestli jo, musis vydloubnout ten napis "airbag" a pod nim odsroubovat sroub, az pak se to odcvaka.

Koliesko myslis ovladac svetel? Jestli jo, tak zhasnes svetla, zmacknes celou tu vec dovnitr do palubky, otocis s tim zamacknutym jakobys chtel rozsvitit parkovacky, podrzis otoceny a vytahnes to ven.

Zezadu je konektor, do kteryho to pripojis na drat ktery ma modro-sedou barvu.... jestli to pripajis nebo pricvaknes nebo vypichnes a zalisujes nebo nejak nacpes nebo jak to udelas uz je na tobe.. :-)

Editováno: , autor: Zitny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...