Přejít na obsah

Žiarovky do dálkových i tlumených světel


Diamant

Doporučené příspěvky

áno krásne to ide spredu v mriežke nárazníka sú dve skrutky čo držia hmlovku, tú vytiahneš von a vymeníš žiarovku.

u RS sa asi musí ísť zozadu nárazníka čo? alebo zospodu?

No Doli to dělá zespodu, prý mu to poradili v servisu, ale jinak se vycvakne ten plast vedle mlhovky, zalomíš ruku a šátráš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám za sebou. Potkávačky byly v pohodě, ale když jsem měnil levé dálkové, zahučela mi tam žárovka a lovil jsem ji dobrých 15 minut. Kur.y létaly vzduchem v docela solidní koncentraci :kol-134: Jinak to přirovnání ke gynekologovi docela sedí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mám za sebou. Potkávačky byly v pohodě, ale když jsem měnil levé dálkové, zahučela mi tam žárovka a lovil jsem ji dobrých 15 minut. Kur.y létaly vzduchem v docela solidní koncentraci :kol-134: Jinak to přirovnání ke gynekologovi docela sedí :)

Nahoď potom foto, chcem vidiet ako svietia tie Silverstary hlavne. :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne som trošku podľahol chválam na PIAA a tak som si ich obstaral v prevedení PIAA Xtreme White Plus Bulb H1 aj H7 a musím konštatovať, že majú niečo do seba. Tá teplota 4000K je podľa mňa u nich reálna a oproti origo žiarovkám svietia neporovnatelne... Dokonca si myslím, že PIAA H7Xtreme White Plus sú homologizované aj pre európu ... Jedine ta cena - našťastie mi to priviezol známy pri ceste z USA a tak som neplatil zásielku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som silverstary rok a svietili super( o 50% to síce nebolo ale...), teraz mám cool blue a som na..aný, po tme mám pocit že ani nesvietim, čakám kým sa vypália. Idem do Silverstar nazad

TO 62454: Aku farbu maju tie silverstary do strieborna ci nie?

Mischicka: Farba Nightbreakerov? :help: Alebo poradte nejake nie do dialkovych, ale do tlmenych!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

62454: Mam ich od júna minuléhom roku (skoro 9 mesiacov) a práve zo životnosti tých žiaroviek som mal trochu strach. Našťastie nemám s nimi žiadny problém, a to mám aktivované denné svietenie po celý rok a jázdím každý deň. Tá cena za 2xH1 a 2xH7 bola niečo okolo 150$ - čo je síce veľa, ale našťastie ten kurz $ nie je tak katastrofálny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to wrcko: no aj tie Silverstary sú žlté, ale nie až tak ako originál žiarovky, sú také svetlejšie...

to PeterB: tá cena nieje až taká zlá.

když můžeš mít stejně kvalitní za polovinu, tak to je docela HODNĚ.. :palec2:

hlavně pořád nechápu, proč se bavíte o bílém světle, když 4000 K prostě není teplota bílého světla.. viz. příloha.. :mellow:

to Mischicka: TY ABY SI NA NĚKOM NECHAL SUCHEJ CHLUP, PACHOLKU.. :blbec:

post-5385-1204881497_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka: fakt že až také prevratné asi niesú(mne to stačí) ale keby som do hlavného svetla dal NigtBraker, spolu s denným svietením vydržia snáď 3-4mes. a to je dosť málo

ahoj,mne tie night breakery(H7) vydržali necele 2mesiace tak som sa vratil k CB aj ked su skor na paradu. mam ich aj v octe a ziadny zazrak :feve: .

Editováno: , autor: Laci Pecze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ahoj,mne tie night breakery(H7) vydržali necele 2mesiace tak som sa vratil k CB aj ked su skor na paradu. mam ich aj v octe a ziadny zazrak :feve: .

Když jsem zde psal o NightBreakerech poprvé (tim myslim o jejich porizeni), byl konec rijna (10/2007). V noci kdyz to jde, svitim takrka stale s dalkovymi (vedle HID), a dodnes NB sviteji bez problemu. To je jiz takrka polovina roku.

S vyjimkou rovnez jiz zminovanych a stale omilanych PIAA do H7 nic lepsiho nesezenete, Osram NB oproti PIAA se ale daji koupit v Cesku a za rozumne prachy, a jako dalky jsou velmi, velmi pouzitelne, CoolBlue se s tim snad ani srovnavat neda - ty povazuji za "siditko"

A pro ty nektere nove prispevatele, kteri se tady dokolecka-dokola stale vyptavaji na jedny a ty same veci. Mozna by stalo za to si tento thred prolistovat trochu nazpet, pripadne vyuzit funkci "Hledání" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...