Přejít na obsah

Žiarovky do dálkových i tlumených světel


Diamant

Doporučené příspěvky

Myslim ze svyho casu jsem byl prvni kdo mel v OI original cocky xeny a v dalkach taky xeny,

Ted to mam stejne i u OII, tlumene orig xeny vcetne original nivelace a ostriku a v dalkach D2S vybojky ale nee čínský HID ale kavalitni japonsky

Jo a oblbování hlaseni prasklych zarovek mam poresene

Editováno: , autor: kemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim že i čínský HID můžou bejt v pohodě, když si člověk koupí výbojku se správnýma kelvínama a správně to seřídí tak, aby nesvítil tak jako většina dobastlovaných HIDek...

každopádně ti tiše závidim, protože dálkový světla mi přijdou jako velká slabina OII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema HID bohuzel nesouhlasim...

Mel jsem jednu sadu pro zastavbu do H1 pujcenou od kamose na zkousku a asi 3mesice jsem ji testoval.

A nesvitlo to zadny zazrak, samosebou to bylo lepsi nez H1 :-))

Ted jsem si sehnal stejnou sadu co jsem mel kdysi v OI se standardni vybojkou D2S poladil to do lampy namisto H1 a je to o dost lepsi nez ta HID

Jendnak ta HID trvala dost dlouho nez se rozzarila a navic mi i prez to ze tam mam udelatka na oblbnuti hlasky praskle zarovky kazdou chvili stejne maxik psal ze mam vadne dalkove svetlo...

Zavidet nemusis, neni preci problem si ty xeny dodelat

Treba uzivatel "najmis" to se mnou konzultoval,poradil jsem mu co a jak sehnal kvalitni sadu s D2S vybojkama a pak si to dal do Fabie kde mel original xeny jeste namisto dalkovych a dokonce i do mlhovek!!!!

Takze ted ma "trixenony"

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22037

Kdyztak mi napis SZ a ja ti poradim co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal jsem si pres zanameho nejakou elektronickou krabicku ktera oblbne hlidani prasklych zarovek u dalkovych svetel.

Takze pokud si das xeny at HID nebo tu znackovou sadu co mam ja tak stejne tu bude maxik rvat ze ma s vadne dalokove svetlo.

Xenon ma totiz prikon kolem 35W a H1 55W a na zaklade poklesu prikonu (odberu) zarovky zacne maxidot psat zavadu na svetlometu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam dal BlueVisiony od Philipsu a celkem spokojenost.

srovnání s původníma - post-17230-1229272358_thumb.jpg

to jo vypadá to s tema Philipsama o neco lepe nez obycejny H1

Ale kdyz by jsi videl jak svoti ty xenon dalky tak to bys cubrnel....

Nejde o to ze by xeny svitily nejak o hodne vic do dalky, ale hlavne ta intenzita svetelnyho toku je ohromujici

To se musi proste videt na vlastni oci

Kdyz jsme to mel predtim v OI tak jsem to sem na forum daval ty fotky ale na foto to neni videt tak dobre jako ve skutecnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni,

jake zarovky jsou nej na vymenu dalkovych svetel v OII s xenony? jde mi o priblizeni se barve xenonu a hlavne o zlepseni svitivosti.

dik.

Alexas má ode mě Luminics Ultra white 5150K což je nejpodobnější barvě xenonů.. ale jak to svítí nefím.. třeba sem zaskočí a poví.. ;)

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje cerstva asi tydenni zkusenost s Osram Night Breaker ve svetlech s cockou.

svetlo je daleko jasnejsi (original zarovky svitily jakoby pres mlhu),viditelnost se prodlouzila (konec svetla je pekne ostry,nemizi v dalce)

dik hlavne omicronovi - ted uz s cockama 100% spokojenost

(Kdybych vedel kde koupit PIAA zarovky tak do nich jdu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze pokud si das xeny at HID nebo tu znackovou sadu

No, Kemar, jiste velmi zasluzne a zajimave, nicmene by jsi si mel udelat poradek v pojmech a dojmech, lecktere neznale zde by jsi mohl dost dobre poplest :-)

"HID" je obecne oznaceni pro autoosvetleni resene vybojkami a "xena" jsou hovorove oznaceni pro takova svetla. Je to jedno a to same, a nema to nic spolecneho s jejich puvodem z Ciny ci Japan lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na e-bayi sice jo,ale stejne z Emeriky,ja myslel nekde z Evropy.

Proc z Evropy, ve Statech jsou o polovinu levnejsi (dalsi tip viz nize), a nejakou zaruku vubec neres. Vozil jsem si je ze Statu takrka 10 let, vydrzely vzdy tak 1 rok pri stalem sviceni (Plasmy - tlumena), White vydrzi urcite vice.

Jinak jsou samozrejme bezkonkurencni, ale o tom zde bylo popsano jiz tuny prispevku.

Jinak si myslim, ze nyni budou nejlepe poriditelne na eBay v HK, kde jsem toho nakoupil jiz docela dost a japonske zbozi je tam nejdostupnejsi a nejlevnejsi. Nakupoval jsem tam hlavne foto prislusenstvi, vse vzdy max. do tydne v CR (!).

Take dekuji za poklonu.

Pozn. : moje Nokya Hyper Yellow i Osram Nightbreaker (oboji prvni na tomto foru) stale sviti a sviti, a to je pouzivam velmi intenzivne... :palec2:

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...