Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

bylo to super, nelituju cesty do Plzne..

Cestou domu sem to vzal jeste k p. Tarantikovi do Zruce a pak na Plasy :)

Hlavne mate fakt super silnice narozdil od Prahy a strednich cech :)

No ono to není kromě hlavních tahů (Plzeň-Karlovy Vary / Plzeň-Klatovy / Plzeň - Most / D5) nic moc jako všude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo kontakt na kolegy ze Slovenska? Případně jestli jo, ať se regnou sem a ozvou se (nebo jestli sledujete vlákno, tak se přihlaste)... potřebuju dořešit tu rouru od motoru  :kol-47:

Na trubku už sem koukal a 60/2 stojí cca 1600 za 6m ...akorát pujde o to sehnat nějakej vlnovec za motor a koncovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trubku už sem koukal a 60/2 stojí cca 1600 za 6m ...akorát pujde o to sehnat nějakej vlnovec za motor a koncovku...

Tak cena za materiál je good, koncovky mám schované z RS, jen teda nevím jakej vlnovec za motor máš na mysli, ale spíš mě trápí elektronika... co katalizátor a lambda sonda??? Jak to je řešené, když tam nic nebude? Nebo to Fabia RS ještě nemá el.ve výfukovém systému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlnovec myslím tohle : http://www.vapol.cz/fotocache/bigorig/7B45X100.jpg

a tím jestli je elekto v soustavě u fabie, to si nejsem tak jistej, ale myslím si že tam nic není, musel bych si pod to lehnout

Ten "vlnovec" je k čemu, to je jako kompenzátor kvůli roztažnosti a otřesům, aby eliminoval vibrace?

 

El.by byla u mě problém, protože všechno vyhodnocuje jednotka a dostává jak z katíku, tak ze sondy data a dokonce jsou před i za nějaké snímače, takže u mě to bude asi problém vykuchat... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...