Přejít na obsah

Rapid Monte Carlo


MBDusan

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, OndřejČer11 napsal:

A to téma tady není 

Takže to tady ukončím sdělením, že nemáš pravdu, protože téma o Monte Carlu zde již bylo, tak jsem to tvoje s ním sloučil. Pokud jsi líný hledat, je to tvůj problém a nikdo ti tady nijak nepomůže. Proč by to taky zdarma dělal pro takové, jako jsi ty. A nakonec poslední upozornění na dodržování pravidel fora - bezprostředně předcházející příspěvek se necituje! Pokud nehodláš respektovat a dodržovat místní pravidla a zvyklosti, nechoď sem. O takové tady nikdo nestojí. A teď zpět k tématu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji co už tu padlo. Monte Carlo je jen stylovka, bez jakýchkoliv mechanických vylepšení oproti běžným výbavám. I v ČR vycházela z výbavy Ambition. Sami jsme v minulosti takové Monte Carlo měli v rodině. Kupoval otec jako skladovku. A jak takový základ MC vypadal bez jakéhokoliv příplatku? Bez zadních parkovacích senzorů, bez BT rádia, bez vyhřívání sedaček, manuální klima, v zadních dveřích švihadla. Na první pohled hezké auto, MC doplňky dělají své, ale bez nich by to byl úplně obyčejný holý Ambition. Řeči o lepším podvozku apod jsou naprosto mylné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám tedy Style+ 2019 a třeba odhlučnění velká bída. Třeba do zadních dveří nedali absolutně nic ani molitan. Pochybuji, že nižší výbavy mají ještě horší. Podvozek bych řekl, že mají podle motorizace stejný. Mám služební Ambition+ 81kW a řekl bych, že podvozek je stejný jako u mého Style+. Hlavní je, že u 81kW tam jsou velké brzdy a automaticky zadní kotouče.

 

MonteCarlo jsem já osobně bral jako ještě vyšší výbavu než Style, proto mě zarazilo, že některé MC nemají multi volant, Climatronic atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...