Přejít na obsah

Body, body


Jar_da

Doporučené příspěvky

Ja mam body zatim vsechny a doufam, ze to vydrzi... Platil jsem pouze jednu pokutu. Skoda 105 uzovka, jedu po dlouhe rovine a vidim, jak se mi tam z vedlejsi natlacila IFA co za sebou tahla jeste na privesu plachetnici. Auto v nedohlednu, podradim a jedu, jedu a jedu, proti me 120, blizi se rychlejc nez bych potreboval, uz jsem u kabiny IFY, koukam, jak se mi ridic smeje a sup, vesli jsme se nastesti vsichni. Z vyrazu a gestikulace protijedouciho ridice jsem se dozvedel, co si o me mysli. Konecne IFU predjizdim a dohani me nejaky modry forman a blika na me. Nekdo uvedomelej mi chce vykladat co sam uz vim, tak letim, jako ze mu ujedu. Skodka rve jak tur, tachometr ukazuje neuveritelnych 130 a najednou krup (zlomena klikovka). Forman zastavuje, na dverich vidim malym pismem napsany dopravni nehody a vyraz organa, ktery na me koukal podobne jako pan ze 120. Ze jede zrovna od tezky bouracky atd. Kolik prej mam u sebe penez, ukazuju mu usmolenych 250 a ze prej to nebude stacit. Natrel me tenkrat za litr, coz pro me byl slusnej zasek do vejplaty... Dneska, kdyz tim mistem projizdim, tak vim, ze se tam v pohode vejdou dve skodky i s IFOU... :) Od ty doby mam zatim stesti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Skoda 105 uzovka, jedu po dlouhe rovine a vidim, jak se mi tam z vedlejsi natlacila IFA co za sebou tahla jeste na privesu plachetnici. Auto v nedohlednu, podradim a jedu, jedu a jedu, proti me 120, blizi se rychlejc nez bych potreboval, uz jsem u kabiny IFY, koukam, jak se mi ridic smeje a sup, vesli jsme se nastesti vsichni...

Ve 105 by měla být na skle před řidičem značka zákáz předjíždění a při levým blinkru a noze na podlaze, by měla výstražně blikat... ...taky jsem se jednou se dědovou 105 jal předjíždět, ale Avii. Jela 80, já za ní, dlouhá rovinka, pár aut proti, pak dost místa (zvyklej z domácí 120). Jak jsem o chvilku později zjistil, tak pro 105 to bylo místa fakt málo, řidič z proti jedoucí tatry mi tehdá zachránil život. Opravdu mi tehdá nebylo dobře - naštěstí za mnou žádnej "forman" nejel

Jinak body zatím všechny, i když rychlost je stále mojí slabinou (sice jen o pár, ale přece)...

Editováno: , autor: inya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

no mame tu svitaky pokoja a lasky, preto vsetci vikendovi vodici su na cestach. minuly tyzden pocas jedneho dna do mna 5x skoro vleteli z vedlajsej, bud vyhukana zenska, alebo nejaky dochodca. som pokojny clovek ale co je vela to je vela.

policajti by sa mali zamerat aj na ludi, ktori nebezpecne obmedzuju dopravu, nieje nic horsie ako sa za mestom vliect 40km/h za nejakym debilom a navyse ked je tam dvojita plna. ktori chodia z Presova smer Poprad tak vedia o com hovorim, cista samovrazda.

dobre ak zaviest na vodicakoch psychotesty, potom chcem, aby nedavali vodicaky tym, ktori su az bledi od strachu ked si maju sadnut za volant.

tot vse..musel som sa z toho vyrozpravat

BTW all: Prajem pekne a stastne nicim nerusene sviatky ;)-_- a hlavne bacha na cestnych piratov a cestnych slimakov, su v presile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak se tedy taky "pochlubím" Jsem byl celkem dlouho v zahraničí, kde se jezdí vlevo a nějak jsem odvykl. No a pak lup a 22.12. jsem v zamyšlení nedal přednost zprava... Smůla... a následek? 4 body se odporoučely kamsi z mého účtu pryč... Jinak Octa z místa odjela po vlastní ose a dokonce nic ani neházelo - ale pro CR-V si přijela odtahovka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V Modřanech (část Prahy) obačs měří stříbrná krátká Fabia bez označení. Jedná se o krátký úsek směr do centra, kde je 70 snížena na 50, pak zase 70. Jedná se ostátní policii. Nedávno jsem zaparkoval přímo před nima, tak že jsem jim zaclonil radar:-) Hned vylítl, že tam nemůžu parkovat, já se patl proč ne, on že měří a já mařím úřední výkon, tak jsem mu řekl, že tam parkovat můžu a ať si přeparkuje on. Pak jsem se ptal jak mám poznat, že provádí úřední výkon kontroly dodržování pravidel o provotu na pozemních komunikacích, když není ani nijak označen, že to je civilní auto a že asi zavolám 158, že zřejmě dochází k porušování zákona a navíc ještě zastrašování mé osoby... Dopadlo to tak, že nasedl zpátky do auta a odjel. Takže jen pro ilustraci, takhle se chová PČR. Nenechme sebou orat a nebojme se zlovůle orgánů, kteří si myslí, že moc = právo na všchno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel dnes z Olomouce a před Hřebečským tunelem proti mě jela bílo-zelená Octavia, ještě si říkám "volové ještě že překážíte v protisměru". V zrcátku jsem si jen všiml, že brzdí pak jsem ji ztratil z dohledu... Po cca. 5km, koukám do zrcátka a hle bílo-zelená Octavia s majákama a nápisem Stop. Tak jsem poslušně zajel ke krajnici, zastavil a oznámil šéfovi na zadním sedadle, že budu platit (spěchali jsme, ale byl velkej provoz a pršelo, tak jsem moc nepředjížděl - bohužel), Tak mi prý naměřili 110 na 90 (v duchu si říkám paráda, to mě asi někdo zrovna zabrzdil). Policajt mě požádal ať vystoupím na pokec, tam mi oznámil přestupek, v ruce měl připravený protokoly o cejchování radaru a proškolení posádky na práci s radarem (prý ať mě nezdržuje), pozval mě jestli se chci podívat na pc na záznam. Poučil mě o všem možném i nemožném s úsměvem mi oznámil, že to je za 1000,- a ptal se jestli jsem už platil za rychlost i 2500,- tak jsem mu oznámil, že ne, že jen 1000,- + 2body v Praze, tak říká "no vidíte, tak to už máte 4body, ale kdyby jste měl už jednu rychlost za 2500,- tak to můžeme přehodnotit a odevzdáte řidičák i bez 12 bodů, tak si na to pane řidiči dejte pozor!" Počkal jsem na vypsání bločku a složenky a oznámil jsem šéfovi, že mám už 4 body a že to je moc tak, že v Čechách už budu hodnej a jezdit pomalu, tak ať si plánuje víc času na přejezdy. A jel jsem do Pardubic podle předpisů :fakac:

Šéf mi ten litr hned dal, ale k čemu mi to bude až budu bez papírů?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jel dnes z Olomouce a před Hřebečským tunelem proti mě jela bílo-zelená Octavia, ještě si říkám "volové ještě že překážíte v protisměru". V zrcátku jsem si jen všiml, že brzdí pak jsem ji ztratil z dohledu... Po cca. 5km, koukám do zrcátka a hle bílo-zelená Octavia s majákama a nápisem Stop. Tak jsem poslušně zajel ke krajnici, zastavil a oznámil šéfovi na zadním sedadle, že budu platit (spěchali jsme, ale byl velkej provoz a pršelo, tak jsem moc nepředjížděl - bohužel), Tak mi prý naměřili 110 na 90 (v duchu si říkám paráda, to mě asi někdo zrovna zabrzdil). Policajt mě požádal ať vystoupím na pokec, tam mi oznámil přestupek, v ruce měl připravený protokoly o cejchování radaru a proškolení posádky na práci s radarem (prý ať mě nezdržuje), pozval mě jestli se chci podívat na pc na záznam. Poučil mě o všem možném i nemožném s úsměvem mi oznámil, že to je za 1000,- a ptal se jestli jsem už platil za rychlost i 2500,- tak jsem mu oznámil, že ne, že jen 1000,- + 2body v Praze, tak říká "no vidíte, tak to už máte 4body, ale kdyby jste měl už jednu rychlost za 2500,- tak to můžeme přehodnotit a odevzdáte řidičák i bez 12 bodů, tak si na to pane řidiči dejte pozor!" Počkal jsem na vypsání bločku a složenky a oznámil jsem šéfovi, že mám už 4 body a že to je moc tak, že v Čechách už budu hodnej a jezdit pomalu, tak ať si plánuje víc času na přejezdy. A jel jsem do Pardubic podle předpisů :fakac:

Šéf mi ten litr hned dal, ale k čemu mi to bude až budu bez papírů?!

Ty jsi z Pardubic? Kdopak je tvůj šéf?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi z Pardubic? Kdopak je tvůj šéf?

Už jsem to tady někde psal: pardubickej žlutej mor Šmidberský Transport takže sám Šmidberský vládne mému volnému času.

vidišto, kamarádka u nich doma uklízí :D Šmidberská prej dostala nedávno Cayena jako present :D Ta kamarádka si je pochvaluje, že prej jsou fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidišto, kamarádka u nich doma uklízí :D Šmidberská prej dostala nedávno Cayena jako present :D Ta kamarádka si je pochvaluje, že prej jsou fajn.

To bude Naďa? Co jsem vyslechl, tak jsou taky spokojeni, já ji znám, jen od vidění dělám u nich dost často i údržbu na baráku, tak ji tam vídám. Cayena maj už druhej rok, jezdí s ním Šmidberská, ale je to ta základní verze se slabým motorem, na 200 se to rozjede, ale za dlooouho. Spotřeba, když od toho chci nějakou muziku, je kolem 20-22 litrů, prostě zadarmo drahý (jó bejt to S nebo Turbo, to by byla jiná muzika :D ) Ale jo, oni jsou v pohodě, jen na firmě má nějaký blbce, ale těm jsem se dostal z dosahu, tím, že dělám jen pro něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidišto, kamarádka u nich doma uklízí :D Šmidberská prej dostala nedávno Cayena jako present :D  Ta kamarádka si je pochvaluje, že prej jsou fajn.

To bude Naďa? Co jsem vyslechl, tak jsou taky spokojeni, já ji znám, jen od vidění dělám u nich dost často i údržbu na baráku, tak ji tam vídám. Cayena maj už druhej rok, jezdí s ním Šmidberská, ale je to ta základní verze se slabým motorem, na 200 se to rozjede, ale za dlooouho. Spotřeba, když od toho chci nějakou muziku, je kolem 20-22 litrů, prostě zadarmo drahý (jó bejt to S nebo Turbo, to by byla jiná muzika :D ) Ale jo, oni jsou v pohodě, jen na firmě má nějaký blbce, ale těm jsem se dostal z dosahu, tím, že dělám jen pro něj.

jj, je to Naďa :D Není tam zrovna teď? Auto venku nemá -_- Jak se ti líbí lol ?

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to Naďa :D Není tam zrovna teď? Auto venku nemá -_- Jak se ti líbí lol ?

Nevím jestli tam dnes byla, ale je tam dost často. Jo je to hezká holka :t , bohužel nemám skoro nikdy čas pokecat. Vlastně jestli jsme spolu prohodili dvě věty tak je to hodně :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, je to Naďa :D Není tam zrovna teď? Auto venku nemá -_- Jak se ti líbí lol ?

Nevím jestli tam dnes byla, ale je tam dost často. Jo je to hezká holka :t , bohužel nemám skoro nikdy čas pokecat. Vlastně jestli jsme spolu prohodili dvě věty tak je to hodně :o

je volná :palec2: , takže teoreticky tady šance je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás v HK stojí v Mercedesu pořád nějaký noví žlutí Actrosové ... :D , čípak asi

Kurňa ten svět je malej. Já tam ale jezdím jen občas s červeným SL nebo pro nějaký půjčený drahý hračky. Jo teď nakupuje dost novejch aut to zase budou kluci od nás převážet žluťásky sem tam do zblbnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je volná :palec2: , takže teoreticky tady šance je.

Jó takhle, kurňa četl jsem, že jdeš dělat pro amíky za slušných podmínek a ty děláš ještě dohazovače :smich: bohužel já jsem už 10let štastně zadanej. Tak můžeš shánět dál, kdybych nebyl...... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je volná :palec2: , takže teoreticky tady šance je.

Jó takhle, kurňa četl jsem, že jdeš dělat pro amíky za slušných podmínek a ty děláš ještě dohazovače :smich: bohužel já jsem už 10let štastně zadanej. Tak můžeš shánět dál, kdybych nebyl...... :palec2:

no co, no :smich: Mi se taky líbí. A manželka jednu dobu pěkně prskala. Jednou jsem se zmínil, že jsem byl u ní na kafi a doma byla občanská válka. Bydlí totiž o 5 pater níž než my lol . Jinak je u nás někdy častěji než doma :D Akorát mně serou, jak s manželkou drbou o chujovinách a docela se přes kecy o šminkách a jiných nesmyslech nedostanu do diskuse.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je týden, předevčírem dva body viz. výše takže celkem čtyři. Dnes v Německu mě poprvé naměřili a chytli a stálo to za to 210km/h na 120km/h. Na místě jsem zaplatil 400,- EUR zbytek mi dopočítaj na soudě + prý mám počítat že jim v Německu odevzdám papíry minimálně na 3 měsíce kol10 . Zítra jedu do Olomouce tak snad budu tu Audinu tlačit abych neměl zlatej hetrick :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je týden, předevčírem dva body viz. výše takže celkem čtyři. Dnes v Německu mě poprvé naměřili a chytli a stálo to za to 210km/h na 120km/h. Na místě jsem zaplatil 400,- EUR zbytek mi dopočítaj na soudě + prý mám počítat že jim v Německu odevzdám papíry minimálně na 3 měsíce kol10 . Zítra jedu do Olomouce tak snad budu tu Audinu tlačit abych neměl zlatej hetrick :fakac:

Jak by ti mohli sebrat papíry v Německu, když německý nemáš????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je týden, předevčírem dva body viz. výše takže celkem čtyři. Dnes v Německu mě poprvé naměřili a chytli a stálo to za to 210km/h na 120km/h. Na místě jsem zaplatil 400,- EUR zbytek mi dopočítaj na soudě + prý mám počítat že jim v Německu odevzdám papíry minimálně na 3 měsíce kol10 . Zítra jedu do Olomouce tak snad budu tu Audinu tlačit abych neměl zlatej hetrick :fakac:

Taky jedu zítra do Vyškova, přes Olomouc (z HK)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je týden, předevčírem dva body viz. výše takže celkem čtyři. Dnes v Německu mě poprvé naměřili a chytli a stálo to za to 210km/h na 120km/h. Na místě jsem zaplatil 400,- EUR zbytek mi dopočítaj na soudě + prý mám počítat že jim v Německu odevzdám papíry minimálně na 3 měsíce kol10 . Zítra jedu do Olomouce tak snad budu tu Audinu tlačit abych neměl zlatej hetrick :fakac:

jinak tě teda docela lituju, vypadá to, že zde na fóru vedeš. Šéf to zatáhne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by ti mohli sebrat papíry v Německu, když německý nemáš????

Ono je to tak že jim to nemusíš poslat ale pojedeš třeba za dva roky na dovolenou chytnou tě tam zjistí že si to neodevzdal a máš maření úředního výkonu. Takhle mi to bylo vysvětleno.

Normálně ti přijde domů dopis s dopočtením pokuty a s informací že ti je vyslovenej zákaz řízení v Německu a že jim máš poslat řidičák. Doba zákazu se počítá až od doručení řidičáku Německému úřadu. Šéf to před cca. půl rokem řešil taky, sebrali mu ho na měsíc a musel ho tam poslat. Jo jinak nějak před vánocemi mu přišel z Německa dopis že mu za nějaké období naměřili několikrát vysokou rychlost tak jestli by nechtěl zvážit psychologické vyšetření že to není normální opakovaně porušovat předpisy. A perlička tohohle je že mu naúčtovali za vyhotovení a zaslání tohohle přátelského upozornění (opravdu mu nic nenařídili) teď nevím ale myslím že říkal 19 EUR. To je bomba asi opravdu nic jiného nezbývá něž jezdit podle předpisů (to se už ale vůbec nedostanu domů protože budu jezdit pomalu)

Zítra jdu nahlásit ztrátu řp ať mi zůstane pro CZ.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, to je týden, předevčírem dva body viz. výše takže celkem čtyři. Dnes v Německu mě poprvé naměřili a chytli a stálo to za to 210km/h na 120km/h. Na místě jsem zaplatil 400,- EUR zbytek mi dopočítaj na soudě + prý mám počítat že jim v Německu odevzdám papíry minimálně na 3 měsíce  kol10 . Zítra jedu do Olomouce tak snad budu tu Audinu tlačit abych neměl zlatej hetrick  :fakac:

jinak tě teda docela lituju, vypadá to, že zde na fóru vedeš. Šéf to zatáhne?

No škubal se ale dal mi to a pomůže mi nějakej právník co mu řeší zahraniční průsery. Jinak bych se asi na místě rozbrečel a seděl bych tam na tý dálnici doteď je to minimálně nějakejch 11000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by ti mohli sebrat papíry v Německu, když německý nemáš????

Ono je to tak že jim to nemusíš poslat ale pojedeš třeba za dva roky na dovolenou chytnou tě tam zjistí že si to neodevzdal a máš maření úředního výkonu. Takhle mi to bylo vysvětleno.

Normálně ti přijde domů dopis s dopočtením pokuty a s informací že ti je vyslovenej zákaz řízení v Německu a že jim máš poslat řidičák. Doba zákazu se počítá až od doručení řidičáku Německému úřadu. Šéf to před cca. půl rokem řešil taky, sebrali mu ho na měsíc a musel ho tam poslat. Jo jinak nějak před vánocemi mu přišel z Německa dopis že mu za nějaké období naměřili několikrát vysokou rychlost tak jestli by nechtěl zvážit psychologické vyšetření že to není normální opakovaně porušovat předpisy. A perlička tohohle je že mu naúčtovali za vyhotovení a zaslání tohohle přátelského upozornění (opravdu mu nic nenařídili) teď nevím ale myslím že říkal 19 EUR. To je bomba asi opravdu nic jiného nezbývá něž jezdit podle předpisů (to se už ale vůbec nedostanu domů protože budu jezdit pomalu)

Zítra jdu nahlásit ztrátu řp ať mi zůstane pro CZ.

hm, ale na co pak chceš jezdit v cz? To je nějaká divočina... Tohle je podle mně mimo právní základ. O.K., beru, můžou ti vyslovit zákaz řídit v německu na nějakou dobu, ale to je tak vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...