Přejít na obsah

Praskliny na světlometech


serz

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

No vidíte. Kdo nezkusí nepozná,ale nic takového se s tím neděje. Někdo to někde vypustil z hlavy a žloutnutí se řeší všude :kol-32: . A toto poškození když budeš řešit brus papírem pod vodou,tak si nezapomeň vzít tak 14dní dovolené. Ale pravdou je,že to uděláš,to jo bez pochyb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno kolega v práci má Boru a ty paraboly už měl opradu hodně zašlý (né popraskaný, ale hodně zežloutlý). Nechal si je rozleštit a vypadaly skoro jak nový, ale během měsíce mu to rapidně opět zežloutlo a měl to ještě horší než před tim a to o dost. Když sem to viděl, tak se mi ani nechtělo věřit, že sou to ty samý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otázka,co způsobuje to žloutnutí. Já se s tím nikdy nesetkal a to fakt neřeším co je to za světla. Ledaže by pak někdo použil na čištění nějaký sajrajt,fakt nevím,ale nikdy jsem to neviděl.

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ono se stačí kouknout na jakýkoliv auto, co má plastový paraboly a je starý víc jak 7 let, tak to maj zašlý všichni...Je to prostě degradace materiálu :-( Já už došel k názoru, že pomůže jen koupit nový, ale pač moje chrochta za tento rok spolikala opravdu hodně za servis, tak se mi už do týhle "kosmetiky" investoval 6000 fakt nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak určitě se dají poškodit silnějšíma žárovkama, než tam patřej a věřim, že i nekvalitníma šuntama. Nicméně i když se k nim člověk bude chovat slušně, tak stejně začnou mléčnatět s věkem resp najetejma km. Pokud po 9 letech vypadaj jako nový, tak bych se vsadil, že sou už měněný, pač takový ty story, že to auto před tim vlastnili důchodci a že jen 9 let stálo v garáži už opravdu nežeru. Vždy to bude omlácený od šutrů a zašlý ze sluníčka...Věřim, že existuou firmy, co to dokážou rozleštit a pak překrýt novou ochranou vrstvou a né to jen doma zbastlit nějakou bruskou od Horsta...Jenže najít tu firmu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...