Jump to content

Čelní sklo vs STK


Jiří Vašíček
 Share

Recommended Posts

Mám prasklinu spíš do kruhu do 1 cm a jezdím s tím již asi 6 let, na technické si toho vůbec nevšímají. Dokonce mi na opačnou stranu skla spadla při jízdě ze stromu nějaká větev, ohromná rána, ale sklo to naštěstí vydrželo.

Link to comment
Share on other sites

Prakticky na každém autě jsem doposud měl nějakého pavoučka, pokaždé si na STK všimli a jen mě upozornili, že to tam nesmí být. Takže to záleží na lidech. Opravit se to dá, ale musí se to udělat hned. A tuším, že by ti k tomu měli dát nějaký lejstro, že to je odborně opravené a to by jsi měl mít furt u sebe. Jinak je to snad k ničemu, alespoň takhle jsem to měl kdysi na starý 120. Jo a když se to nějak nasvítí, tak je to vidět na pět metrů. Být tebou, tak to zkusím a uvidíš.

Link to comment
Share on other sites

A co spáchat pojišťovací podvod? Od auta před tebou odlétl kamínek a rozbil ti sklo. A že jel před tebou zrovna kamarád, to je náhodička .... :-) Nakonec by to asi ani tolik podvod nebyl, protože od nějakého auta opravdu odlétl.

Takhle jsem kdysi vypomohl kamarádovi  :kol-47: protože když zastavíš cizího na cestě tak tě pošle do pi... Otázka je jak se kamarád bude tvářit na bonus atd....však to známe zparkovišť-naboří,škrábne,ťukne ale číslo nenechá...protože by přišel o bonus a já nevím o co ještě...

Link to comment
Share on other sites

No .. Kéž by to bylo tak růžové... mám cca 92 pojištěných měsíců. V tom dvě pojistné události (jednu před rokem, a jednu letos - odcizení)... nicméně, všechny online kalkulačky to v podstatě vyhodnotí jako "bezeškodních měsíců = 0" , a nové auto mi chtějí pojistit jako bych byl "na nule" (jinými slovy, když udělám kalkulaci bez těch událostí, tak vychízí POV + HAV na cca 12 tisíc, když tam dám tu jednu nebo obe dvě události, tak to vychází na 19 - 22 tisíc - v podstatě jako bez bonusu). Což mě vůbec netěší ... Ale snad nějaká "akční" nabídka bude...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...