Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Jj, Pacific sice není tak sexy jako Race nebo Rally, ale zas v zaplave Candy a Laseru... :kol-28:

Jinak, co se tyce motoru (81kW), souhlas s mp390 - i když nevim, kde na te D5 jezdi tech 160, vzdyt je to tam same zuzeni a 80ka (dneska jsem to jel od Plzne - a taky si premierove projel BLANKOOOUUU   :kol-147: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale aspoň ze zacatku, ne...? ;-)

Jinak dneska jsem na D5 predjizdel sedivou a rikal jsem si "a hele, taky F3...a taky kombik". Když jsem se pak zaradil před nej, tak ve zpetnem vidim, jak si ukazujou, takze asi podobna konverzace.

Jo a taky jsem vypozoroval, ze jakmile predjehu nejake i-xx, tak si muzu byt jist, ze vzapeti predjede ono me a nasledne se snazi mizet za obzor - nemate vy na nas nejak spadeno?   kol4

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jo a taky jsem vypozoroval, ze jakmile predjehu nejake i-xx, tak si muzu byt jist, ze vzapeti predjede ono me a nasledne se snazi mizet za obzor - nemate vy na nas nejak spadeno?   kol4

 

Epo... já myslím, že jsi moc zaujatý... ;) někdy to já vnímám úplně stejně... není to o tom, jaký máš auto, ale jakou máš povahu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Pacific sice není tak sexy jako Race nebo Rally, ale zas v zaplave Candy a Laseru... :kol-28:

Jinak, co se tyce motoru (81kW), souhlas s mp390 - i když nevim, kde na te D5 jezdi tech 160, vzdyt je to tam same zuzeni a 80ka (dneska jsem to jel od Plzne - a taky si premierove projel BLANKOOOUUU   :kol-147: )

 

160 se dá kdekoliv mezi těmi 80tkami :) Nejvíc mě štvou ty příčné nerovnosti zhruba na 29 kilometru. Tam zpomaluji na 90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390: Myslis tu roletu? Ta je i na D8 nekde u sjezdu na Kralupy. Zrovna vcera jsem dumal, jestli to ma nejaky zvlastni ucel (zpomalit, probudit, grip?) nebo to delaji jen tak...

 

vorlajz: dyt to melo byt taky jen pratelske postouchnuti ;-)

 

Rypicong: u nas si vystacim se 130, v Nemecku se necha jet vic a auto to zvladne...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo R... ty budeš mít ten litrový tříválec?

Jj, po 114tkm v HTP za 6let jsem nikdy neměl potřebu mít silnější motor, vsadím na jistotu. Do té 3 to jezdí po městě stejně a je hlavně tišší a na dálnici stejně jezdíme 110kou za 6lt. Dnes jedu prodejci odevzdat F2 tak s nimi budu mluvit, stále si pohrávám s myšlenkou toho MonteCarlo v Corridě a těch chybějících 46tis vzít na úvěr. Včera jsem jedno potkal v Ústí v šedé Steel a fakt hezké s tou střechou.

Mě to neva, že jsem jediný kdo nemá 110PS Style, pomluvy mi nevadí, těší mě, že nikomu nic nebudu dlužit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan R.: tu cervenou F3 MC uz jsem videl - vypada pekne, i kdyz hezci je v MC asi prece jenom Spaceback.

Nicmene, MC Te razem katapultuje z nenapadneho na stred pozornosti vsude, kam s tim prijedes - minimalne ze zacatku  :kol-28:

 

Termiter: Ah, so...

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan R.: tu cervenou F3 MC uz jsem videl - vypada pekne, i kdyz hezci je v MC asi prece jenom Spaceback.

Nicmene, MC Te razem katapultuje z nenapadneho na stred pozornosti vsude, kam s tim prijedes - minimalne ze zacatku :kol-28:

Termiter: Ah, so...

Tak původní myšlenka na začátku srpna byla koupit Citigo MC na to poskakování po Praze, když mám k dispozici ještě G7 Var TDi, ale když se to v autosanu spočítalo, tak obyč. krátká F3 by vyšla levnějí a když je kombi za +10tKč, tak nebylo co řešit. Kočárek se vejde i do krátké F2, ale musí se rozebrat, do Citiga by se nacpal také.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych si radši připlatil za motor.HTP jsme měli,stačilo také,ale dneska bych už do slabšího v žádném případě nešel.Motor posouvá jízdní zážitky jinam.

Tak já měl štěstí, zajel jsem si ho sám, olej benzín to nežralo, porucha žádná, dlouhodobá po 6l dle účtenek 5,6l a i jednodenní výlet UL-Brno-UL to dalo za 6,2l. Jednou jsem jel 2 denní výlet do Mnichova z UL, jedna cesta 490km a také za 6,2 ve 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bojlere, nejezdil, ale chtěl bych jezdit s tebou, myslím, že bychom se v autě nenudili...  :kol-46:

 

Proto se taky divíš. Kdyby sis je vyzkoušel, pravděpodobně taky změníš názor a budeš je chtít. I v rámci Fabie by měly být k dispozici aspoň v "low" podobě. Považuju za nešťastné, že nejsou v nabídce. U Rapidu jsou jednak v derivátech, ale jdou docela často vidět i v normálních výbavách.

 

U Fabie začala Škoda po dlouhé době praktikovat starou osvědčenou strategii "vyšší výbava výrazně výhodnější než nižší". Tak jako teď prodávají polovinu aut v nejvyšším stupni výbavy, tak by se s největší pravděpodobností ujaly za desítku i low-xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzhledem k tomu, za jakých podmínek má Losky možnost pronajmutí auta... tak je to asi jedno... každopádně je mi jasný, že bi-xenony budou super... na druhou stranu... reagoval jsem na to, že chce Losky auto, kterým bude jezdit kolem komína, tak na to fakt bi-xenony nepotřebuje... to je můj názor ;)

 

zajímala by mě statistika, kolik F III a O III a v jakých výbavách byly prodány firmám x soukromě... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...