chladic23

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)

40 příspěvků k tomuto tématu

Snazsi je udelat celej export znovu, nez prochazet ty binarky co to vygeneruje.

Nicmene ja jsem radary delal asi pred tydnem, dostupne zde.

Ad.: Seznamy radarů lze najít např. tady :-)

Upraveno uživatelem M_ike
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Problem je, ze ja to potrebuji udelat pro evropu co jezdim a sehnat podklady je tezke,mam nekolik stranek, ale tam to davaji uz zabalene a potreboval bych to vytahnout z kazdeho neco,proto se ptam. Mam poiinspektor ktery by mnel otevrit. db3 ale dava mi to chybu. Tak se ptam jestli nekdo neco podobneho neresil. Taky mam problem ze stahnu soubor radaru, je to pro tomtom ale nevezme mi to ani stranka wv ani skoda,napise ze nema data. Proto hledam tuto moznost.

Enviado desde mi E6653 mediante Tapatalk

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Z poi.cz stahuj ve formatu pro Garmin (gpx), to funguje v pohode.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

diky ale pro evropu tam neni nic aktualniho

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak nevim co delam spatne.Minuly rok jsem vytvoril radary pres stranku WV a vpohode. Letos nejsem schopny to dat dohromady a ni za nic, Stahnul jsem usekove radary z poi.cz

ve formatu gpx,  a kdyz jsem to udelal pres skoda portal tak mi to hazelo error,a kdyz jsem to udelal pres Wv tak se mi nainstalovaly ,v seznamuy jsem je zaskrtnul ,ale na mape jsem je nevidel. Poradi mi nekdo,pripadne pomuze? Podklady mam, na portalu skody mi je na mape ukazuje ,ale nejsem schopny vygenerovat slozku aby se mi to dobre nainstalovalo.

canvas.png

Upraveno uživatelem flope63
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze to vypada ze nejsem sam kdo ma problemy s radary. Cetl jsem ze je vice lidi kterym to momentalne nefunguje. Muze mi to nekdo potvrdit ,jestli se nekomu podarilo v posledni dobe vytvorit spravne radary na skoda portal nebo WV?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

flope63: výše v tomto vlákně jsem dával odkaz na stažení radarů (ale jen CZ) připravených přes Škoda portál i přes VW portál pro Wombata, který s tím měl taky problém . Zkus si to stáhnout a nainstalovat. Pokud ti to půjde, tak děláš něco špatně při přípravě dat. Popiš co nejpodrobněji, jak co děláš, případně sem dej link na tvoje zdrojová data a zkusíme přijít na to, co je špatně.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky S.Lopik ,tady jsou moje zdroje  https://www.dropbox.com/s/c62ih5nv154hvax/1 PRUEBA 1.rar?dl=0

Zkousel jsem ty tvoje a funguje mi jenom od skody portal. Uvidis jestli najdes problem,protoze pred rokem jsem to delal stejne a fungovalo to ,ale ted ne a ne .

Radary stahuju z ruznych stranek,potom to zkousim dat pres skoda portal ,abych videl kde jsou ty radary. Napriklad radary francie ,ktere stahnu rozdelene podle rychlosti davam dokupy programem poi inspektor,potom to exportuju v asc a to programem poi edit hodim do gpx. Minule bez problemu,letos co jsem se naucil pouzivat skoda portal ,tak to dam do neho abych vedel ze archiv je vporadku ,ze to ukazuje radary jak vidis na obrazku vise a vygeneruji . At to delam pres skodu nebo pres wv nejde to a nejsem sam ,tady ve spanelsku taky pisou na foru ze jim to nejde. Asi delame vsichni nejakou chybu , ale nejsem schopny prijit kde.Kdybys na neco prisel mam tu jeste z minuleho roku radary HR-H-D-PL-A-SK-SLO-I-CZ-CH-BIH tak bychom je tam mohli pridat a lidi muzou mit radary skoro pro celou evropu.Ty moje jsou aktualizovane 2017.Taky jsem zkousel archiv od M_ike a funguje.

Zatim moc dekuji.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů z POI.cz a následně vytvoření databáze pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je vždy dostupná na:

http://tmp.mendrala.eu/skoda/

Dejte vědět, co si o tom myslíte :-)

Díky.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

teď jsem si to stáhnul a hodil do auta a fungujeto,za mě dobrý-_-

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok, pokud by to bylo ok, dám to na nějakou doménu. Kdyby Vás něco nepadlo, dejte info.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

je to super, i kdyz to ukazuje nejaky datum z roku 2014 :)

ja bych mel jeden napad - sla by udelat i verze akustickeho oznamovani (pipani) bliziciho se radaru?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdarec,

co se datumu týče, bude to chyba na tom jejich portále.

Zvuky jsou primárně zapnuté.

Mi to zvuky dělá.

Opravdu to nedělá nic jiného, než že automaticky dělá to co člověk, přes ten portál, takže výstup je stejný, jako bysis to naklikal ručně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hm, koukam, ze mi tam vypadlo klicove "bez" :) , cili "bez akustickeho oznamovani"...

totiz kdyz projizdim Prahou, tak mi to pipa snad kazdejch 500 metru :) 

Upraveno uživatelem Drahosh
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok, udělám i variantu bez pípání, ještě chci udělat nastavit okruh např. 20(+) km kdy to smaže body a vůbec v té databází nebudou (pod komínem nejspíše každý ví, kde co je). :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od Baggy1010
      Škoda Octávia RS 2.0TDI

Cena: 199.000Kč
      Najeto 199.000Km
      12/2007
      Černá metalíza
      Nafta/diesel
      Manuál
      Sportovní hatchback
      1968ccm
      125KW/170koní
      2 majitel

Ve velmi dobrém stavu, nekuřák, tankování paliva Shell V Power, oleje Castrol Magnatec, pravidelné servisy se záznamy v servisní knížce, dělány rozvody při 120.000Km, pravidelná výměna pilových a palivových filtrů, sportovní trysky, výměna brzdových destiček, STK platná do 5/2018, 2 x sada originálních litých kol se zimními a letními pneu, sportovní sedadla,

Výbava:

6 rychlostních stupňů, 8x airbag, ABS, aut. klimatizace, AUX, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, Columbus navigace, DVD přehrávač, dvouzónová klimatizace, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, klimatizovaná přihrádka, kožená sedadla, kožené čalounění, 2 páry originálních litých kol, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, originál autorádio, ostřikovače světlometů, otáčkoměr, palubní počítač, pevná střecha, plní 'EURO IV', posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), přední světla LED, repro, senzor světel, senzor tlaku v pneumatikách, sportovní sedadla, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, zadní stěrač, multifunkční volant, servisní knížka

Dolňková výbava:

2 x sada originálních litých kol se zimními a letními pneu, sportovní sedadla, 

• Od DanVan
      Ahoj, při telefonování z mého auta slyší druhá strana nepříjemné "mňoukání", které souvisí s množstvím přidaného plynu. O tomto problému vím minimálně u dalších dvou uživatelích Kodiaqu. Jedná se vždy o konfiguraci 2,0 TDi 140 kw  7-stup. automat. 4x4 s infotainmentem Columbus 8".

Máte někdo podobnou zkušenost ?

• Od jirka7251
      Ahoj
      mohl bych se zeptat, jestli někdo neví, odkud se dá stáhnout nejnovější firmware update do navigace RNS 510? Mám Superba 2011. Mapy jsem již našel, ale nejsem si jistý s FW.
      Díky za info
      Jirka
    • Od Patrik1971
      Kupim 8" display Columbus pre Superb 08/2015.Chcel by som vymenit za povodny 6,5" na Amundsene.
    • Od Moji1210
      Zdravím, nevím jestli to tu uz nekde neni, pokud ano, omlouvam se, ale nenasel jsem. Mam v Octace 2 r.v.2005 radio Stream bez mp3, koupi Columbusu bych rad vyresil MP3, navigaci a obcas nejaky ten film. Poradite nekdo co k tomu vsechno budu potrebovat a popripade jaky columbus vybrat?