Přejít na obsah

Co s nabouraným autem ?!


Jiří Vašíček

Doporučené příspěvky

Uz me volali ze skodovky..psal jsem jim mail...zakze v pondeli jdeme auto projez aby si poslechli zvuk ze zadnich kol a pak na to mrknou...zepry taky rikal,ze to bude asi lozisko...akorat problem...likvidatorovi jsem rikal ze naraz byl do zadniho leveho kola a tim se auto posunulo a narazilo pravym kolem o patnik a znicilo mi okrasny disk,takze bude potreba zkontrolovat obe kola...a on zjevne se zaobiral narazem na leve kolo a k pravemu napsal vymenit pravy zadni okrasny disk..natoz mi do telefonu rekl vedouci servisu,ze tam v papirech maji pouze psane o levem kole,coz znamena, ze pokud zvuk pujde od praveho kola,tak mi to asi pojistovna nezaplati...toz kua kde jsme do haje? Magor mi sejme auto a ja sr s autem budu srat jeste 2mesice a neco platit ze sveho za vinu druhehu...me fakt poser.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Likvidator naridil predtim jen aby se udelala geometrie na vsech ctyrech kolech,takze po dnesnim zhodnoceni ve skodovce je vysledek takovy,ze po narazu se znicily loziska obou zadnich kol a krivy plechovy disk...sem zvedavy co na to rekne pojistovna,kdyz uz uzavrela pojistnou udalost a ted bude dalsi dodatek tak na 10 000kc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim vysledek je takovy... Prvni oprava vvymena zadniho plechu,strikani,prestrikani narazniku+ zapujceni rapida uplne noveho,misto slibeneho superba...sumasumarum 18500kc...druha oprava ktera skoncila dnes je,ze byly v prdeli obe loziska na zadnich kolech a zniceny jeden plechovy disk...sumasumarum 7400kc... Prvni fakturu pojistovna zaplatila celou..uvidime,jak se postavi k dodatku druhe opravy.

Editováno: , autor: Jiří Vašíček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...