Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

@arokysjerdno  v tuto chvili mam přitelkyni a děti :D U nas každy umi pochopit druhého. 

Kdybych  byl svobodný to bych jezdil na každy sraz. V minulosti to bylo. Jezdil jsem na každy sraz. Ted' se měnilo a už takhle neni.

 

@Malta ja na seznam se pišu tehdy, když vim že přijedu. V jiných připadech se nepišu na seznam ;)

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Vďaka Bikes. :)

 

On 7/23/2024 at 8:10 PM, Martab said:

Jo tam je to pěkné, jen škoda že hlavně za Makovem ta kvalita asfaltu není nic moc 😕

@Martab, napísal si to pekne diplomaticky, ale realita je taká, že kvalita vozovky bola zlá od momentu ako som prekročil štátne hranice. Jednoducho hneď vieš, že si na Slovensku. 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, od hranic až do Bytče nic moc. Jel jsem tudy před 14 dny. A protože jsem nechtěl platit za dálnici na ten kousek co jsem jel - tak jsem to vzal z Bytče do Trenčína po 61 - no žádná sláva to taky nebyla. Podobně "kvalitní " silnice jsou v oblasti Levic. Co mě však dostalo, je krátký panelový úsek před Drietomou na E50  z Trenčína směrem na Starý Hrozenkov - odvážil bych se říct, že je to ten původní po němž jsme jezdili už v 80. letech minulého století...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, po úseku Drietoma - Trenčín jezdím docela pravidelně a vždy si říkám, že tam nechám podvozek. Smutné je, že je to pár let, co to "opravovali" ale zatím jsem si nevšiml, že by se to změnilo... Možná ještě "lepší" je v tomto ten most přes Biskupský kanál v posledních letech... Vždy přemýšlím, jestli dříve zmizí ta socha Lenina v Drietomě nebo opraví tu silnici :D

Ale ať to není jen negativní, tak třeba přejezd přes Tatry přes Čertovicu, tam je teď nový asfalt a moc pěkná silnice, minulý týden tam ani nebyl moc provoz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Malta napsal:

přesně to samé jsme si říkali, když jsem tama jeli o Velikonocích, že to tam je stejné jak před 33 lety, kdy jsme tama jeli s mojou na předsvatební cestu do Piešťan :D

Copak před 33 lety, ale ten beton tam byl již v první polovině osmdesátých let (kdoví, kdy to tam vlastně takto postavili)... I na kole jsme po něm jezdili. Něco se tam snaží opravit, ale ten úsek Drietoma - D1 zatím ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...