Přejít na obsah

Protisluneční clony


o3viki

Doporučené příspěvky

Máte někdo v autě instalované protisluneční clony od OB Autodíly?

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-iii/interier-doplnky/skoda-octavia-iii-cmb-protislunecni-clony-do-auta-5-ks-id:10631.eshop

 

Jaké máte s nimi zkušenosti? Vyplatí se = cloní před sluncem? Jsou problémy v kombinaci se zrcátkem s automatickým stmíváním?

Můžete přidat fotky při pohledu do auta a při pohledu z auta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupovali jsme to přítelkyni do GTI kvůli dcerám a je to fajn. Máme boční i zadní, ale zadní nepoužíváme, protože to máme kvůli tomu, aby na holky moc nesvítilo. Tohle to splňuje. Dozadu bych to dával jenom kdyby to auto mělo někde stát celý den na slunku.

 

Co se rušení automatického stmívání týká - nějaký vliv to má (mám v RS tu natahovací roletku), ale o co míň se ti zatmaví zrcátka o to víc vykryje právě ta clona (tj. ovlivňuje to jenom ta vnější a v praxi to není zase takový problém). A nevím jak tohle, ale u toho Golfu to jde velmi snadno sundat, takže ti nic nebrání to po setmění hodit do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je koupil do sedanu, v OII se mi totiž osvědčily, ale když jsem je tam začal montovat a viděl, jak nepasují, tak jsem je tam ani nedal.

U dvojky byly prohnuté a kopírovaly prohnutí okna/dveří, u trojky nic a i obrys clon nesedí s obrysem dveří. No hrůza za ty peníze, fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je koupil do sedanu, v OII se mi totiž osvědčily, ale když jsem je tam začal montovat a viděl, jak nepasují, tak jsem je tam ani nedal.

U dvojky byly prohnuté a kopírovaly prohnutí okna/dveří, u trojky nic a i obrys clon nesedí s obrysem dveří. No hrůza za ty peníze, fakt.

A neposlali ti verzi na jine auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neposlali ti verzi na jine auto?

Ne, zhruba ten tvar odpovídá - ale jak jsem psal, nejsou prohnuté jako na dvojce a v zadní části dveří prostě ty rohy a zkosení nekopírují tak, jak bych za ty peníze čekal a neschová se to ani za těsnění okna.

 

No v pátek mám cestu do HK a tak jsem si říkal ,že bych se zastavil do OB Autodíly a mrknul na ně. Kdyby seděly pěkně do oken, tak bych si je i za tu cenu vzal. Právě kvůli dětem hlavně.

Odkud jsi? Mám je doma v garáži a nechám Ti je za 1800, tzn. 500 ušetřeno (http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/11023-oiii-protislune%C4%8Dn%C3%AD-clony-sedan/)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se připevňují, není to tam popsáno. Nemáš foto?

Uvedeno v odkazu:

Autoclona má v kraji zalemovaný pozinkovaný drát, díky kterému drží přesný a pevný tvar.

Jednoduché uchycení pomocí magnetů.

Balení obsahuje 2x clonu na zadní boční dveře automobilu a sadu magnetů.

Clony obsahují UV filtr.

 

 Jedná se o malé magnetky s velmi velkou přilnavostí, prodlouženého obdélníkového tvaru, které nejsou vůbec z venku ani zevnitř vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na aute toto: Sonniboy Auto Sonnenschutz Skoda Octavia III Combi 5E 2013. Pripevnuje se to takovyma hackama, ktere se zasunou na plech pod tesneni. Clona je pak kdykoliv jednoduse vyndatelna. Dorazilo to rovne, ale do toho zadniho okna se to krasne prizpusobilo. Pokud je zajem, mohu to nafotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh to se ale blbe foti ;) No snad bude alespon neco videt.

1) Vnejsi pohled

post-86474-1429787154,8619_thumb.jpg

2) Detail z 20 cm, uvnitr bila taska pro kontrast

post-86474-1429787167,0731_thumb.jpg

3) Pohled z vnitrku zadniho sedadla

post-86474-1429787175,4834_thumb.jpg

4) Detail uchycovaciho hacku, 5 uchytu na okynku, po jednom na zadnim bocnim a zadnim oknu

post-86474-1429787185,1953_thumb.jpg

5) Pohled do zpetneho zrcatka

post-86474-1429787192,118_thumb.jpg

6) Z mista ridice pohled za sebe

post-86474-1429787198,7086_thumb.jpg

7) Detail uchyceni zadni clony pri otevrenem kufru

post-86474-1429787207,1702_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

<script src="safari-extension://com.ebay.safari.myebaymanager-QYHMMGCMJR/fe1783ab/background/helpers/prefilterHelper.js" type="text/javascript"> </script>

Takze clony dnes prisli, zatial fotky bez slnka cize nie je co porovnavat, a auto tiez nie je pripravene na fotenie :D

Clony sa mi pacia, akurat mi vadi ze nedosadaju az celkom dole ku oblozeniu dveri. Ale kedze som ich nasadzoval "len tak narychlo" je mozne ze ich nemam napasovane najpresnejsie ako sa da. Budem sa tomu venovat este inokedy. Magnety su pomerne silne a je ich celkovo 20ks. Clony su znacky X-Shades, ale to je jasne z fotky.

post-92084-0-59626700-1432640722_thumb.j

post-92084-0-09892100-1432641192_thumb.j

post-92084-0-13767800-1432641246_thumb.j

post-92084-0-97902800-1432641254_thumb.j

post-92084-0-80257900-1432641260_thumb.j

Editováno: , autor: MoRFi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...