Přejít na obsah

Slunecni clona, anglicky verze


Deliberator

Doporučené příspěvky

Zdá se mi to nebezpečné. Co když se něco stane a potom bude pojištovna pátrat zda to tam bylo. Možné jen překrýt něčím ve stejné barvě co ale není pevně spojeno s vozem? 
Videl jsem jednu diskuzi zde: 
https://forum.skodahome.cz/topic/130324-odstran%C4%9Bn%C3%AD-samolepek-ze-clony-spolujezdce/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😂 nebezpecne sundat nalepku... a pojistovna po ni bude patrat. Jako ze si nekdo v mem vozu donese cizi dite ve vajicku, a ja si toho nevsimnu a neco se stane?

Ty se musis strasne bat udelat cokoliv. Treba rozhodnuti... 


vic by mi pomohlo to objednaci cislo, za 1500kc tady nebudu maturovat s alkoholovama, na to uz jsem prilis stary a cas si vazim.

 

muze se nekdo ochotny prosim podivat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavel to myslel asi tak, že bude mít clonítko bez nálepky a  třeba může srazit srnu. Kdyby tam tu nálepku měl, určitě tu srnu nesrazí. To bys nevěřil co vše ta nálepka dokáže :-(. 

 

Už jsem se tu setkal s tím, že je nálepka pro jisté lidi ultimativně důležitá a svatá.  Prohlašují, že "tam ta nálepka být musí", a tak. No prostě peklo. Těmto lidem pomůže ke spokojenosti snad jen rouška na hubu :-). 

 

Vůbec nechápu jak jsem mohl jezdit se š105? Že nejsem už 7x mrtvej. Stopětce  do bezpečnosti chybělo hodně technických řešení. To by se dnešní jupíckej moralista divil.  Dneska je doba jiná. Stačí nálepka a je vytaráno. Nebýt nálepky, je v crashtestu o hvězdičku míň. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 4
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/17/2021 at 4:57 PM, japok said:

Mělo by to byt tohle: 5G0 857 552 CC UP4

Ahoj,

 

uměl bys dohledat prosím i díl pro černý strop prosím? Respektive, mám objednaný Alcantarový, ale přepokládám, že v tom rozdíl asi nebude, že stínítka budou prostě jen černá.
 

Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...