Jump to content
kokta7

Zadní stěrač u liftbacku

Recommended Posts

ja to na skle mam a nevsiml jsem si, ze by mi tam nejak voda zustavala nebo vadila, naopak to priste dam i na stresni okno, na kterem to jedinem nemam

Špatnou novinkou v konfigurátoru nového vozu je, že k couvací kameře je nutné koupit zadní stěrač. Budu objednávat Sportline 206kW a docela mě vadí ten stěrač ale kameru tam chci. Je tu někdo kdo již zadní stěrač demontoval? Dá se to zaslepit?

Skôr by som sa vydal cestou objednať bez kamery a stierača a potom dať dorobiť kameru. Určite bude stále skladom ako náhradný diel bez ostrekovača pre modely MR 2016, ktoré túto možnosť ešte mali. Podla mňa lepšie riešenie ako riešiť dieru po stierači. 

Edited by brasci
  • Upvote 2

Mám stejné dilema: chci parkovací kameru, ale bez stěrače. Pokud dobře vím, tak v případě dodatečné montáže kamery se musí natáhnout kabely od přístrojovky až k zadním dveřím. Podle mne je to větší zásah než odmontovat a zaslepit sterač.

Má s tím někdo zkušenosti?

Nemyslím si. Ono v tom interiéri je to všetko len nacvakané, nemysli si, že ak to odcvakneš a znova nacvakneš, že to bude nejaký extra zásah. Ja som mal už rozobrané pol auta vnútri a všetko ok. 5. dvere musíš rozobrať tak ako tak a dotiahnuť pod plastami ten kábel dopredu do prístrojovky je najmenej. Ale pokiaľ niekomu príde ako lepšie riešenie demontovať stierač, riešiť hadičky ostrekovačov atď a nakoniec dieru v skle tak prosím... 

parkovací kamera se dodělává do aut běžně a opravdu to není velký zásah, hlavně není znát. Už jste viděli jak vypadá zadní sklo s tou záslepkou? To je hotová katastrofa, raději nechat stěrač a mít to originál

• Upvote 3