Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

Ja vozim vesty ve dverich a vzadu v sedackach spolu s atlasy. Drzak na nav je pricucly stale na skle, kapesniky mam spolu s klicky pod usb a 24v zasuvkama. Zvejky v tech kulatych drzakach. Penezenku pod ruckou. Papiry k autu v prihradce spolujezdce, drobaky na parkovani a wc v loketni operce, spolu se snurou k navigaci. Davam tak i klice a sd kartu co neni zrovna ve slotu. Bryle na strope a jeste zbyvaji dve prihradky pod sedackama. Ty mam zatim nevyuzite. Jo a baterku s alkoholtesterem mam taky v prihradce. Na dlouhou cestu pak do dveri termosku s kafem. Sakra, na to jak je to maly auto se tam vejde veci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mp390: Nastaveni Front Assist? Nevim jak ho nastavujes, ja nasel v manualu jen on a off. Jestli chces muzu ti poslat onboard video, jak mi v poslednich dvou dnech zcela zbytece sahl do brzd, opravdu nepekne prekvapeni, asi ho vypnu.

 

 

Mohu poprosit o to onboard video se zasahem FA? Alespon formou SZ. Me zatim jednou piskal pri predjizdeni auta. Jelo hodne pomalu a ja se k nemu rychle blizil a diky protijedoucim autum jsem musel udelat manevr pozdeji nez jsem zvykly...

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Absenci odkladacich schranek nechapej tak, ze vozim bordel, prave naopak, v aute mam neustale cisto, ale kam dam vesty, manual, drzak na mobil, kameru, kapesniky, nuz.. Proste odkladacich prostor je malo nebo jsou hrozne male, ano je to male auto, ale..

 

 

Vesty se vejdou pod sedadla, stejne jako spousta dalsich veci. Na jednu stranu s sebou chces vozit "drzak na mobil" (radeji bez komentare) a kameru, ale na druhou stranu musis mit nutne zaroven v navod v papirove podobe. Zajimave. A jeste vozis pro jistotu kompresor porad v aute, co kdyby rezerva nefungovala. Ale nemas v nem bordel, ze...

 

Ze sis spletl, co chces, jde videt i z prispevku vys. Jumbo box a hodne mista vzadu pro nohy fakt neni hlavni zadani pro mala auta.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k0j0t: Odesláno.
bojler: Ano vesty se tam vejdou, to je tak jediné, manuál vč servisky tam nedáš. Nemusím vozit manuál, ale stejně vozím v těch deskách nějaké papíry k autu a servisku, věz nebo ne, když mě odtahovali, hned v servise jí chtěli, ačkoli se již používá elektronická. Tvá ironická poznámka na kompresor mi nedává smysl, není tam jen pro případ, že by rezerva nefungovala, tobě se to už někdy stalo? Je tam pro nahuštění pneu, pro případ, že ti někdo kola vypustí nebo že potřebuješ nafouknout třeba jiné než své auto. 
Loketka může mít prostor i směrem dolu, zkus se někdy podívat do konkurenčních vozů, může mít odkládací prostor až k podlaze, jelikož je dutý. Tohle je například Honda City, což také není zrovna obr http://happy-motoring.com/v2_city/images/gal_int/6.jpg
K drzaku na mobil se klidne vyjádři, SmartLink nefunguje, navigaci Amundsen nemám a ani nechci, takže logicky když potřebuju mobil s navi, dám ho do držáku, ten ale na skle nevozím pořád.

Pokud chceš vidět jaký mám v autě pořádek, klidně doraž, rád předvedu, věřím, že jakkoli se tu chováš neurvale nebude to v reálu tak hrozné.

Editováno: , autor: Pavel_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ten drzak na mobil proste ze skla nesundavam. Vetsinou v nem ten mobil mam a kdyz ne, tak samotny mi tam neprekazi. Uklizim jen nabijeci kabel do loketky. Manual vozim taky, spolu s pojistenim se v pohode vejde do prihradky u spolujezdce. V kufru mam rezervu, tazne, triangl, lekarnu, zarovky, hasicak, rukavice, vodu do ostrikovacu + nejake serepeticky. A ted v zime jeste retezy, lopatu a smetakoskrabku. Vejde se mi to tam fakt v poho... 

Nad kompresorem jsem premyslel, ale pak jsem si rikal, ze kdyz nebudu moct z nejakeho duvodu nafouknout, tak si zavolam asistenci. 

Editováno: , autor: epo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro zajímavost, díval jsem se na Hondu City. A tak nějak jsem na českém webu Hondy v nabídce takový model nenašel. Tolik k relevanci příkladu. Vcelku by mě zajímaly případné tipy na jumbo boxy (ne např. jako Fiesta) u přímých konkurentů.

 

Vozit kompresor, kdyby mně někdo může vypustil pneu? To můžu rovnou vozit i žebřík a náhradní baterku. Ale tak voz si klidně kompresor, já ti to samozřejmě neberu. Už jsem v autě viděl i mačetu a lidi mají různý chutě.

 

Zaujalo mě to mlžení oken - ty nemáš Climatronic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám climatronic, jinak u Style ani nelze. Proč se okna mlží nevím, přijde to z čista jasna, v autě je naprosté sucho, jedu sám, klima je na třeba 24°C (AC zapnuto), neprší, jedu 40 km v pohodě a najednou jsou okna zafuněná. Co se týče City, tak si tam dosaď třeba Civica, Octavii II nebo Ceeda. Zkrátka loketka jde vyřešit lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže všechno jmenované o třídu větší. Konkrétně Ceed zvládl opěrku relativně slušně až napodruhé. Jinak mechanická do Style samozřejmě lze, ale to bychom se dostali zase k naší debatě o hruštičkách a jablíčkách.

 

Ten Climatronic máš teda asi rozbitý. Mně se to ještě nikdy nestalo bez zjevných příčin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, obcas se bocni okna zacnou zamlzovat, kdyz si nastavis teplotu rucne a stahnes vetrak. Kdyz je pak velky rozdil uvnitr/venku, tak se zacne mlzit. Resenim je cudlik "Auto" a do minuty je odmlzeno. Kdo jezdi neustale v rezimu automatika, ten s tim problem nejspis nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dobrá zpráva, jas přístrojů měnit lze, ale je to zahrabané v nastavení, osvětlení a tam něco jako osvětlení přístrojů a tlačítek. Default hodnota je tuším 60%, bohužel to se v noci na dálnici špatně hledá a manipuluje s tím, nicméně dobrý, že tam ta možnost je, na příští zimu, kdy je brzy tma nebo před dlouhou noční cestou to stáhnu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak... krátké shrnutí po nějakém čase užívání...

 

dost se mi nelíbí že park assist funguje a nefunguje, resp. zvuk. signalizace tak 1 z 50 aktivací nefunguje, a zobrazení na displeji navi/rádia tak 1 z 10 aktivací nezobrazí "autíčko" a vzdálenost... 

o něco víc se mi nelíbí že front assist mi sem tam zašlápne brzdu jen tak z ničeho nic (žádná překážka/ pohybující se překážka přede mnou); resp dost nerozumím další situaci kdy jsou aktivní park senzory (ale chytají se na max vzdálenost), ale front assist vesele vezme za brzdu+ na ten krátký okamžik "zašlápnutí" se pak senzory rozkřičí jako kdybych byl nalepený na překážce tak že se jí dotýkám... 

 

řešeno se servisem, TSK 4/16 se o tom zmiňuje, čeká se na vydání opravného sw... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...