Přejít na obsah

Čím vás nová Fabia naštvala?


Pepav

Doporučené příspěvky

Dík za info. Do soukromého auta jsem klimu nikdy nechtěl, tady jsem jí dostal ke koženému paketu, tak tomu musím přijít na chuť a principy funkcí.

Stejně cesty do práce 13km v těch 35stupních asi nemá cenu zapínat. No uvidím v květnu :D

No, ještě že výrobci nejsou jako ty, lezli bychom ještě po stromech [emoji2]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nové Fabii mě trochu vadí:

- dlouhý přesah  zadního nárazníku oproti dveřím. Vzníká tam široký vodorovný pás, na kterém se díky ostrým hranám zachycuje velké množství nečistot-oproti autům, se kterými jsem měl tu čest se delší dobu vozit je toto extrémní.

- široké prahy po otevření dveří. Zřejmě z důvodu zvýšení tuhosti karoserie. Taktéž se špiní, těsnění jsou až za nimi pro prostor kabiny. Nabízené ochranné a dekorační samolepky jsou spíš díky rozměrům jen dekorační.

 

- funkčnost dešťového sensoru viz patřičné vlákno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To není zamlžené ale teče po skle voda. A pokud dost prší a správně fouká vítr, tak to jsou takové pramínky, co se spojují a není přes to vidět. Ofuk je spíš namířen na část bočního skla, kde se kouká do zrcátka. Ono i v létě pokud člověk ostříkne sklo třeba dvakrát třikrát za sebou, tak to tam teče. Ne že by přes to nešlo vidět ale zůstane tam voda s tím bordelem ze skla. V tétě to rychle zaschne a to pořád špinavé. Není to sice nedokonalost, kvůli které bych měnil auto ale je pravda, že u ostatních škodovek, co jsem měl, se toto nevyskytovalo... Jinak mě hodně mrzí, že do fabie nenabízí čelní vyhřívané sklo jako u OIII...

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj bezprostředně předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to mám vyfocené pro představu pro ostatní.

Ano, ofuky tomu ještě ublíží.

Pomohlo by, kdyby A sloupek byl stejný, jako na F2, kde byla guma a odtok. Na Passatu B8 to byl také problém, ale DAS auto dostalo z výroby plastové lištičky - ano, na světlém auto, jak pěst na oko, hlavně, že to má účel.

post-7427-0-55791800-1455998975_thumb.jp

post-7427-0-48736500-1455998984_thumb.jp

post-7427-0-94174200-1455998992_thumb.jp

post-7427-0-84799700-1455998998_thumb.jp

post-7427-0-17949800-1455999335_thumb.jp

post-7427-0-91059700-1455999345_thumb.jp

post-7427-0-44121900-1455999358_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě na F2 jsem se s tím nesetkával, vše zachytil ten plastový A sloupek s gumou. Dnes na D8 průtrž mračen, koukal jsem zase na vodopád. Kvůli tomu bych auto nehanil, koukám dozadu vnitřním zrcátkem se stěračem na cyklovač. Co dělá ta vida třeba u S3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže když se podíváš třeba právě na svoji fotku http://forum.skodahome.cz/uploads/monthly_02_2016/post-7427-0-84799700-1455998998.jpg

tak jasně vidíš, že aerodynamika tu vodu strhává k horní části bočního okna a v dolní části poměrně jasně a nerušeně vidíš do zpětnýho špíglu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...