Přejít na obsah

Vymena volantu


lh13

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat,chtěl bych si doma prohodit volanty 4-rameno za 3-rameno.Bylo by to čistě kus za kus.Žádné multifunkce změna apod.Jde jen o přehození volantu!Dokázal by mi někdo poradit přesný postup výměny a na co si dát případně pozor!Na všech autech co jsem vlastnil jsem si vždy volant měnil sám,ale u O3 se raději zeptám na postup,protože je to zatím nejnovější auto co vlastním.Myslím,že jsem kolem aut zběhlý,tak by to snad neměl být problém...předpokládám,že důležité je aby nevystřelil airbag:-),odpojuje se tady ještě baterie?-kvůli tomu riziku výstřelu airbagu?,důležité je asi dobře si volant označit,aby poloha zůstala stejná,že?a bude mi to poté házet nějakou chybu a budu muset poté vymazat na VAGu a nebo ne?Protože VAGem neholduji,bohužel...Případně to nechám udělat servis,ale raději si vše dělám co mohu na autě sám,ne kvůli penězům,ale kvůli pečlivosti a abych se u auta něco přiučil-baví mě to!Prosím tedy byl bych rád,kdyby tu někdo mi dokázal popsat postup jak to udělat,aby vše proběhlo bez potíží budu moc vděčný!!!Buď to tady a nebo klidně do SZ....díky 

Editováno: , autor: lh13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Dotaz na vás odborníky, mohu do svého auta namontovat jakýkoliv volant škoda (octavia, rapid, fabia) i když nebude sedět číslo kódu s mým číslem co mám na volantu? Octavia 3 (2013). Multifunkci neřeším, jen výměna volantu kus za kus, díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj,

 

Mam tento volant, soubor je v priloze.Chtel jsem si ho nechat potahnout, ale u me je to strasne komplikovane, protoze bud to nikdo nema a nebo bych musel byt bez auta.Coz si nedovedu predstavit :) .A zajimalo by me, jestli tento volant bude pasovat misto toho meho... Volant - kožený Škoda 5E0064241CWD (skoda-dily.cz)

 

Snad uz jsem to dal do spravne sekce.

 

Vim, ze ten zkoseny asi ne, to je myslim od roku 2017.

IMG_20230516_160702.jpg

Editováno: , autor: csbot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...