Přejít na obsah

Nefunkcni klimatizace


Ventill

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj kluci,

Mam takovy dotaz nesla mi klimatizace tak sem dojel na napusteny a byla uplne prazdna nechal sem ji napustit a klima strejne nesla docetl jsem se nekde na forech ze mam rozpojit ten zeleny kabel co jde od motoru a pripojit k baterii a klimatizace zacala chodit. Muj dotaz zni kde muze byt chyba ? Nekde nejake relatko ci pojistka ? Nebo kam vede ten zeleny kabel ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojovat napřímo kabel k akumulátoru je holý nesmysl a jakýkoli elektrikář by mu urazil pazoury.

Tím asi někdo laicky zkoušel, jestli spíná klimaspojka, ale neuvědomil si následky, které by mohly skončit i požárem

Na takové hraní doporučuji koupit autíčko na vysílačku, a ne Superba

Takže, 90% chyb na klimatizaci by měla odhalit diagnostika.

K někomu zajeď, ať Ti načte chyby. Stačí sem napsat chybové kody a zkusíme odhalit

Pokud máš motor 2,5 TDI, zkontroluj nejdříve klínový řemen na klimačerpadlo (je to ten nejmenší nejvíc vpředu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak mam podobny problem jako kokyn. Odejdu z auta vse cajk. Pridu do auta a zmizela teplota z climatronicu a klima nechladi. Jak si to kokyne vyresil ? Teplotu na maxidotu ukazuje na climatroni ne. Kde se nachazi cidlo klimy? A nemate pripadne kod dilu ci primo odkaz na dane cidlo? Prikladam foto3f43221d3e3e2354446429e2d22423a2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesetkal se někdo s problémem nefunkční levé sahary? Klima mi jede, jen nechladí tak jak by měla. Případně prosím i postup jak se k té sahaře dostat, zda je potřeba sundat celý předek nebo to lze nějak jednodušeji. Díky

Editováno: , autor: C4ni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe začnou mega vedra a taky mě začala trápit klima, myslel jsem že dneska zdechnu. Za prvé mi to uplně dobře neukazuje teplotu, ukazuje třeba o 10 stupňů míň. Když nastartuju, chladí krásně a třeba po 30 minutách to začne blbnout, přijde mi, že se přestává točit přední větrák, jak se občas sepne sahara, když je velký vedro, tak teď to hučení nejdřív slyšim a po čase najednou nehučí, nebyl dnes čas do toho šťourat, musel jsem na noční. je možný aby sahara chvilku šla a pak se najednou vypla a ani při zastavení se nerozjede, jak to začně blbnout, tak pak klimuju jen ve vyžších otáčkách a slyšim někde okolo volantu, jak tam něco spíná a zase vypíná a přesně v návaznosti toho cvaknutí to začne nebo přestane chladit. Diag bude až v týdnu, ale za každou radu budu rád, je to strašný bez klimy v tomhle vedru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to rikej ja jel 200km ze zoo v 36 bez klimy s otevrenyma oknama:D mozna ten vetrak klimy a mozna i to prehrivani.akorat me to teplotu bud neukazuje vubec nebo ukazuje dobre. Dnes sem doplnil a vycistil klimu tak jede a klimuje na 100procent akorat nevim jestli to zitra zase nepojede :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný ledovy vzduch pude ale kolik stupnu. Zda to nekdo meril teplomerem. Mam problem vychladit cerny auto. Kdyz d lo tak se jizdou dostanu na nejakych 5 az 4.5 stupne na volnobehu na 7. Jeste tak 4dny zpet jsem se na volnobehu dostal na 2.7. Ventilotory jedou oba visko a elektrickej mam novy. Chladic cistej vypranej. Kompletne pretesnena klima vsechny o krouzky. Novy vysousec a ta tryska.

Jeste otazka kdyz se povoli ty cepicky na tech plnici ventilkach tak neco malo zasici az skoro jeden ventilek uletel :D ale když tam nastrikaam jarovou vodu tak zadne bublinky teda na jednom cca tak po minute je vidite miniautrni bublinka. V pondeli se to veze do skodvky na vymenu vyntilku a naplneni tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...