Jump to content
iphonik4

Demontaz tapecu dveri

Recommended Posts

Zdravím! Mám novou OIII RS (najezd 1000km) a uz ted mi u zadnich pravych dveri, kdyz je trosku razneji zavru, neco v nich zachrasti :( bude to jen nejaka povolena blbost, ale strasne me to stve. Nechce se mi do servisu, protoze to neni moc vyrazne a pripadal bych si, jako blb. Da se u zadnich pravych dveri nejak jednoduse sundat tapec? Nikde jsem to tu pro OIII nenasel. Dekuji

Aaaa,niekto ide tlmit:-D

Popisel to pekne tu uzivetel lubpf

http://forum.skodahome.cz/topic/128292-vytlumen%C3%AD-mont%C3%A1%C5%BE-materi%C3%A1ly/

Pakaren je hlavne vytiahnut ovladace okien vo dverach a uplny top problem je ovladac v soferovych.Poradili mi chalani,co lepia folie.

Inak je to brnkacka a zvadnes to lavou zadnou.Odporucam vsak obliect dlhy rukav na ruky a kvalitne rukavice,lebo pri osadzani toho tlmenie do dveri sa cely dorezes.

Edited by Patrik1971

Dvere mam vytlumeny:) jen horni cast nejak neudelali uplne. Tak to chci dodelat. Jde jen o kousek-plech v horci casti dveri:)

Poradte.

Uz nekdo mel tuhle bublinu na rocnim aute? Tapecirunk dveri ridic

IMG_20200622_120640.jpg

Tak jsem byl s tim v servisu a jsem objednany na vymenu vyplne dveri. 

IMG_20200622_120615.jpg

No brutus. Já jsem tohle měl na dvojkový oktávce, ale až po 200 tis. km. Na současné 140 tis., zatím v pohodě, tohle tam nemám. 

Dvere ridice to jsou  Uz to je v servise, tak jsem zvedav.

Oznacil jsem si dvere z boku, zda opravdu dojde k vymene.

Ahoj, byl by někdo od té dobroty a vyfotil mi tapec předních dveří FL zespodu, jestli je tam výřez pro lampičku s projektorem nápisu Škoda? Teda jestli tam vůbec je a nemusí se pak vyřezávat dodatečně. Díky. 

Se ti mrknu, když nezapomenu, ale nemyslím si, že tam bude díra. Spíš bude zevnitř naznačený otvor k vyříznutí.

• Thanks 1

Tak ze spodku je díra, ale ne na světýlko. Je v tom nějaký plastový šroub a myslím, že světýlko se tam k tomu nevejde. Odpoledne ještě můžu vyzkoušet se světýlkem, jak je to velké, zda se to tam vejde. Případně udělám fotku. Byl jsem tam v noci a foto proti stropním světlům nic moc :-)

Díky, to je jen díra na šroub, kterej drží tapec. Ten tam mám taky. Takže tam normálně díra taky není. Budu tedy řezat 😂

No pokud by to rozměrově souhlasilo, stačilo by možná proříznout hrany na zacvaknutí + zasunutí konektoru a dát to "přes" šroub. Při demontáži - kolikrát jí budeš dělat - by se jako první vycvaklo světýlko. Myslím celkem elegantní řešení, ale chce to porovnat rozměry.

To mě taky napadlo. Ale ta díra je větší. Nevadí, budu řezat, až mi to přijde. Dík.