Přejít na obsah

Demontaz tapecu dveri


iphonik4

Doporučené příspěvky

Zdravím! Mám novou OIII RS (najezd 1000km) a uz ted mi u zadnich pravych dveri, kdyz je trosku razneji zavru, neco v nich zachrasti :( bude to jen nejaka povolena blbost, ale strasne me to stve. Nechce se mi do servisu, protoze to neni moc vyrazne a pripadal bych si, jako blb. Da se u zadnich pravych dveri nejak jednoduse sundat tapec? Nikde jsem to tu pro OIII nenasel. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Aaaa,niekto ide tlmit:-D

 

Popisel to pekne tu uzivetel lubpf

http://forum.skodahome.cz/topic/128292-vytlumen%C3%AD-mont%C3%A1%C5%BE-materi%C3%A1ly/

Pakaren je hlavne vytiahnut ovladace okien vo dverach a uplny top problem je ovladac v soferovych.Poradili mi chalani,co lepia folie.

Inak je to brnkacka a zvadnes to lavou zadnou.Odporucam vsak obliect dlhy rukav na ruky a kvalitne rukavice,lebo pri osadzani toho tlmenie do dveri sa cely dorezes.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Tak ze spodku je díra, ale ne na světýlko. Je v tom nějaký plastový šroub a myslím, že světýlko se tam k tomu nevejde. Odpoledne ještě můžu vyzkoušet se světýlkem, jak je to velké, zda se to tam vejde. Případně udělám fotku. Byl jsem tam v noci a foto proti stropním světlům nic moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by to rozměrově souhlasilo, stačilo by možná proříznout hrany na zacvaknutí + zasunutí konektoru a dát to "přes" šroub. Při demontáži - kolikrát jí budeš dělat - by se jako první vycvaklo světýlko. Myslím celkem elegantní řešení, ale chce to porovnat rozměry.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...