Přejít na obsah

Swing - ovládání na volantu


mil_da

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám dotaz na zeslabování radia přes volant. Když chci zeslabit pouze o 1 stupeň tak to není možné, napřed musím kolečko posunout o 2 stupně, pak zeslabování po 10 sekund normálně funguje. Zesílení nebo přepínání stanic a vstupů funguje na první zmáčknutí. Máte to stejně? V servise to zkoušeli na jiném autě a chovalo se jim to stejně jako mně.

Editováno: , autor: mil_da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to zkoušel u sebe a také mi to tak dělá. Dolů vždy na 2 cvaknutí. :) Spíš mám problém s přepínáním stanic, to si dělá co chce. Jedu šipkou doprava na další stanici a jednou za čas tomu hrábne a naopak to přeskočí na stanici na druhou stranu. Opačně to samé, asi nějaký bug. Většinou se mi to děje, když chci ze stanice 1 na 2, dám šipku doprava a skočí mi to doleva na 6ku. Kontakt na tlačítku vypadá v pohodě, spíš to vidím na softwarový problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to taky zkoušel na swingu a mě to funguje hned. Jak otočím kolečko o jednu polohu dolů tak hlasitost okamžitě snížím. To asi nebude vlastnost, ale nějaká chyba. Fakt nevím proč by se mělo nejdřív aktivovat ovládání hlasitosti, to tlačítko je přímo pro ovládání té hlasitosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem to taky zkoušel na swingu a mě to funguje hned. Jak otočím kolečko o jednu polohu dolů tak hlasitost okamžitě snížím. To asi nebude vlastnost, ale nějaká chyba. Fakt nevím proč by se mělo nejdřív aktivovat ovládání hlasitosti, to tlačítko je přímo pro ovládání té hlasitosti :-)

 

Effective, mohl by jsi napsat jakou máš výbavu a rok výroby. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
V 25.11.2015 at 22:19, Yosef napsal:

Přesně tohle mě dělalo od novoty. Stanice 5, chtěl jsem na stanici 6, zmáčknul vpravo a byla tam stanice 4 tedy vlevo. Před půl rokem jsem prohodil a uložil 5 s 3 a od té doby klid, ťuk, ťuk.

Zkus prohodit uložení 1 třeba s 3 a uvidíš, mě to teda pomohlo.

 

Takže všechno je jinak.  Vypozoroval jsem, že to dělá stanice Blaník, ať je na pozici 3, 4 či 5 a na volantu stisknutím vlevo či vpravo jednou to vezme spravný směr (jindy opačný) ale až na krajní stanici 1 nebo 6. Blaník úplně vykopnu,  nebo uložím pod krajní 1 nebo 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...