Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Diamant: dnes už se tyto odblokace řeší jinak,např.u jiných značek jak píšeš kde si firmy berou velké love (mimochodem 8tis to už je opravdu darda např.na MB uvádějí kolem 6ti) za odblokováni jako např.u mě na MB či BMW, přitom se to dělá v servisním menu pomocí tlačítek, pochybuji o tom že to u Škodovky je jinak, ale nevím nechci tvrdit něco co jsem nezkoušel...

Jinak co se rušení týče je třeba před interface vložit odrušovač ,protože se může stát, že bude kolísat buď obraz nebo zvuk.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

-----------------------------------------

Otázka na NEXUS a Trimax"

Umí to DivX ???

Přehrávat Mapy z CD ? - (ted ne jen z DVD) ?

Spolupráce s MaxiDOTem, s multifunkčním volantem ?

Existuje už s firmwarem s logem Škoda ? - nebo je možnost tento firmware sehnat? (Barva tlačítek mě nezajímá - LED lze doma přehodit)

Co TV tuner - a ovládání tohoto TV tuneru přes tlačítka či display navigace.

díky za odpověď na jirkadj@seznam.cz - nebo sem na diskusi - díky

------------------

Drahé TV Tunery do auta na trhu: http://www.wancar.cz/mm_pages/mm_tv.php

.........Nebo levnější :

TV karta Leadtek WinFast PRO II, externí TV tuner k LCD / CRT monitoru, DO

Odkaz:

http://www.alza.cz/televizni-karta-leadtek...o-ii-d66599.htm

- toť otázka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-----------------------------------------

Otázka na NEXUS a Trimax"

Umí to DivX ???

Přehrávat Mapy z CD ? - (ted ne jen z DVD) ?

Spolupráce s MaxiDOTem, s multifunkčním volantem ?

Existuje už s firmwarem s logem Škoda ? - nebo je možnost tento firmware sehnat? (Barva tlačítek mě nezajímá - LED lze doma přehodit)

Co TV tuner - a ovládání tohoto TV tuneru přes tlačítka či display navigace.

díky za odpověď na jirkadj@seznam.cz - nebo sem na diskusi - díky

------------------

Drahé TV Tunery do auta na trhu: http://www.wancar.cz/mm_pages/mm_tv.php

.........Nebo levnější :

TV karta Leadtek WinFast PRO II, externí TV tuner k LCD / CRT monitoru, DO

Odkaz:

http://www.alza.cz/televizni-karta-leadtek...o-ii-d66599.htm

- toť otázka??

Proč to prosím Tě dáváš do všech příspěvků? V jednom dokonce 3x!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Mám problém s origo navi NEXUS. Přestala mi číst zálohovaná (vypálená) CD.

Mám origo CD, které nechci tahat v autě kvůli jejich poškození (Madonna, R.Williams apod.) a najednou mi navi přestala číst tyhle zálohy a píše: Chyba čtení CD, není žádné hudební CD...

Neví někdo, čím by to mohlo být? Hloupý dotaz, ale dá se to nějak reklamovat? Přece zálohovaná CD přehrávat můžu, pokud vlastním origo, a ta navi to prostě teď přestala číst. Jinak druh CD (výrobce) vliv nemá, zkoušel jsem jich několik různých a nic.....

díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tohle: vypalit 4x, Disk at Once a hlavně zvolit uzavřít CD. Tohle jsou volby kdy to čte snad všechno. Ps. zkousel jsi Verbatim s bílým práškovým povrchem.

Ok, je pravda, že vypaluji pokaždé 40x. Zkusím pomalu, 4x a ty ostatní volby tam mám zaškrtnuté pokaždé (disc-at-once a uzavřít CD).

Co je to zač za CD ty Verbatim s bílým práškovým povrchem?Něco special, nebo klasické CD, které se dají běžně koupit?

Do NAvi mám origo navigační CD,ale pro jistotu mám ještě udělané zálohy, je to lepší než přijít o origo kvůli pár škrábancům. Když nepomůže médium, půjdu do servisu a budu navi reklamovat. Zálohy origo hudebních CD přeci musí přehrávat.... :---)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak můžeš zkusit metodu...pokud je Navi v záruce: cesta typu RAV4 by neprojel a fakt to tam vzít při hrajícím CD pěkně rychle - no zatím to nevydrželo nic - hlavně s rozumem ať to vydrží auto. Musíš si říct že tě hold ty rány do auta nebudou bolet a pak se mu pěkně omluv. Optimálně stará vojenská panelová cesta. To originální CD pro tenhle test si zvol nějaké u kterého té to nebude bolet - zřejmě pak už nepůjde vyndat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ty odkazy - ale nepřípadá mi to jako super cena (nebo ty to nějak deeluješ"?)- to už je přeci lepší ten mnou udávanej - za 1800Kč - který má navíc i TV tuner.

A s tím odblokováním - za 5000 kč - to bych už oželel to že mi to za tu hodinku samo vypne - a dal si tam obyčejný vypínač na CAN-BUS

Každopádně díky za reakci.

Nemá někdo lepší nápad - jak realizovat v O2 - tento TV tuner + AV input:

http://www.alza.cz/televizni-karta-leadtek...o-ii-d66599.htm

PS: omlouvám se duplicitními příspěvky ode mě - ale měl sem doma pomalej NET - a než se to zpátky zobryí - tak ani nevím jestli se to vložilo nebo ne.Tak proto.V jinejch sekcích to byl záměr: chtěl jsem brzkou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na ty odkazy - ale nepřípadá mi to jako super cena (nebo ty to nějak deeluješ"?)- to už je přeci lepší ten mnou udávanej - za 1800Kč - který má navíc i TV tuner.

A s tím odblokováním - za 5000 kč - to bych už oželel to že mi to za tu hodinku samo vypne - a dal si tam obyčejný vypínač na CAN-BUS

Každopádně díky za reakci.

Nemá někdo lepší nápad - jak realizovat v O2 - tento TV tuner + AV input:

http://www.alza.cz/televizni-karta-leadtek...o-ii-d66599.htm

PS: omlouvám se duplicitními příspěvky ode mě - ale měl sem doma pomalej NET - a než se to zpátky zobryí - tak ani nevím jestli se to vložilo nebo ne.Tak proto.V jinejch sekcích to byl záměr: chtěl jsem brzkou odpověď

no pokud tam dáš vypínaš na CANBUS tak ti to bude házet chyby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...