Přejít na obsah

Silentbloky


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...
tak to by bylo mrdooozní, já myslel jestli třeba ty vaše silný káry nemaj jiný uložení ramen, nebo tak něco ;)-_-

akorát že už tu na stole mám nový origo :unsure:B)

To taky nechápu, že Fábka se silnějším a těžším motorem má stejné uložení jako 1.2. Vůbec na těch našich skvělých silnicích jde životnost do háje :fakac:

tak mě se to vysralo až teď po 103tis km a stoho jsem toho celkem dost nalítal se sport podvozkem nebo pružinách, a celkem širokejch šprckách takže myslim, že to ještě celkem jde na seriovej díl ;)

Zdravím,chtěl bych se zeptat ohledne tech silentblocich jak se poznaj že jsou špatne

při zatačeni a opetovnem pušteni volantu se mi volant vraci do polohy rovně ale velice sekavym zbusobem je to dosti nepřijemne.za tyden mam jet do chorvatska tak se chci dozvedet jestli to neni nebezpečne dik za brzkou odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

stane se to, že tě bude otravovat hnusný vrzání, ťukání a při rozjezdu a brždění budeš cejtit škubání + stabilita celýho auta nebude taky žádnej zázrak...něco to ještě vydrží, já najezdil s jedním natrženým a druhým roztrženým párset km, ale jak se dalo šly silentbloky ven a rychle nový ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stane se to, že tě bude otravovat hnusný vrzání, ťukání a při rozjezdu a brždění budeš cejtit škubání + stabilita celýho auta nebude taky žádnej zázrak...něco to ještě vydrží, já najezdil s jedním natrženým a druhým roztrženým párset km, ale jak se dalo šly silentbloky ven a rychle nový ;)

no jeden mam skoro novej a ten druhej je lehce natrzenej takze se nic podelat nemuze??? ;) najezdim na to jeste treba 3000tis a vic???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...