Přejít na obsah

Bosch aero twin na O1 ?


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Deepness: jo rozměr by měl sedět.

A není nad orig Bosch (Bosch vlastně systém aerotwin vymyselel a nechal si ho patentovat) sám je již mám přes rok a oproti obyčejným stěračům je to úplně někde jinde! A s fleky problém nemám asi je to o tom jaká se používá kapalina do ostřikovačů.

Možná to tu už bylo, nečetl sem celé téma znovu, popis Aerotwinu na Octavii: http://www.skodaoctavia.cz/Exteriernavody/SteraceAero.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tak ono taky zalezi jak se k tem steracum chovas. jestli jima rozmazavas mouchy v lete a v zime skrabes okno, tak se ani nedivim ze Ti nevidrzi gumicky rok...

tak ja v lete nimi muchy mazem dost - ale kym su cerstve, a v zime pouzivam stierace, len ked je okno uplne rozmrazene. Aj preto mi tie stierace vydrzia v priemere 1,5 roka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Tak ludvíčku podívej se - na OII je to už jinak než na OI. OII má tzv. banány origo, které se už nemontují pomocí toho háčku, ale musíš pootočit a povytáhnout z toho čepíku. Máš, ale hodně řešení jako já. Bosch aero twin přímo na model Škoda Octavia s označením 1U exituje sada stojí cca 800-1000 nebo sehnat si ramínka z Fabie II a převařit si držáky jako to mám já a super. Už bych nechtěl jiné stěrače. Tak pak napiš co si vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[taky jsem zkusil aerotwiny koupil jsem filson určené pro octu a nevím, moc nepřiléhají (nahoře se dělají mazy) a u spolujezdce šmouhy při chodu "nahoru", nehci hanit ale klasiky např VALEO nebo BOSCH mi připadaly že fungují lépe a stačí pak vyměnit gumičky a než se ramínka vytahají tak docela dlouho poslouží. Ale nehci ..twiny hanit, Bosch nebo Valeo asi bude jiný kafe než FILSON

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filsony jsou šmejd z benzínky, pokud chceš ušetřit, tak si pořiď aerotwiny zn. Brillant, koupil jsem je normálně v mototechně, sice vydrží o trochu méně než origo škoda, ale stojí nějakejch 370,- . Nakonec jsem do nich šel znovu, zítra ti sem hoím foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vyměnil jsem gumičku na stěrači Bosch aerotwin a můžu potvrdit, že výsledek je senzační. Ani šmouha. Až jsem sám překvapen, co dokáže udělat pouhá gumička :palec2:

Ta stará gumka vydržela 1,5 roku a i to je dost, když si vzpomenu, že staré stěrače jsem měnil 2x ročně ;)

Gumička stála 130,-Kč v origo servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...