Přejít na obsah

kontrolka ostřikovače


prvni6

Doporučené příspěvky

Dodělával si někdo z Vás kontrolku ostřikovací nádobky na nízky stav kapaliny??

V první řadě bych se rád zeptal, zda stačí sundat podběh PP kola, aby byl přístup k nádobce, nebo musí jít dolů i přední nárazník?

 

Add 2) Je v tom větší věda než jen zašroubovat čidlo, připojit ho přes přes konektor a vedení přivést na .. předpokládám na ŘJ komfortu..??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Terenius: pokud je mi znamo, nadobky existuji ve dvou variantach. jedna bez diry a jedna s dirou, ktera je ale od vyroby zaslepena. jak moc je tvuj pocit jen pocitem a nebo domnenkou s tim naraznikem?

 

to prassat: nu, dost mozna, ze zjistim, ze tam to cidlo mam ale jen nefunguje (coz by ale bylo videt pri vyctu v ridici jednotce). kazdopadne loni v zari me to vytrestalo, kdyz mi na dalnici dosla kapalina a musel jsem k benzince. at tak ci tak, kontrolka se nerozsviti ani po otoceni klicku v zapalovani, tudiz predpokladam, ze tam opravdu neni.

a co je to za auto..nevim co ti na to mam odpovedet :D Superb II proste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...