Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Habi001 - víš o tom něco víc?  To, že je součástí Smartlinku+ víme i z konfigurátoru. Já už to řeším asi 14 dní a nikdo mi nebyl schopný říct jak to s tím je. Do ŠA už jsem psal dva dotazy a bez odezvy. Ve vlákně o SmartGate o tom trochu píše člen bozskydave, ale moc toho také není.
Kdyžtak pokračování debaty o SmartGate tady:   SmartGate

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem si včera vzal z práce O3 FL s Full LED a musím říct, že paráda. Kam se teď na to hrabou xenony, hlavně dálková světla jsou mazec.

Mám i pocit, že něco udělali s podvozkem. Jel jsem s víceprvkovovou nápravou na 18" kolech a podle mě je to klidnější a tolik nedrncá, snad to není jen můj pocit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mnu kumshayeli napsal:

to je dobre. Ja som sa pýtal, ako idú predaje novej Octavky, tak ze zatial je to slabe. Myslim si ze za to moze hlavne nadpraca podplatenych testujucich redaktorov od inych znaciek, pre ktorych bolo nakdolezitejsie to, ako vypada predna maska auta. Ja osobne ked idem v aute, tak tie svetla skutocne nevidim, a ta banda novinarska tento prvok zneuzila proti Skodovke takym okatym sposobom, ze som si isty, ze im zato zaplatili automobilky ako renault peugeot a korejci. Mne osobne sa ten dizajn velmi paci.

 

 

u nás nepozoruji nějaký propad. Spíš naopak.

Nejvíc nad tím vozem z prominutím remcali ti co si ho nikdy nekoupí a nebo co ho osobně neviděli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Habi001 napsal:

 

 

u nás nepozoruji nějaký propad. Spíš naopak.

Nejvíc nad tím vozem z prominutím remcali ti co si ho nikdy nekoupí a nebo co ho osobně neviděli. 

Líp už to napsat nešlo, přesné.

Můj prodejce říkal, že se FL prodává úplně stejně jako předface. Jinak za těch 16 dnů co jezdím tak samé pozitivní reakce. Nesetkal jsem se s nikým komu by se to vyloženě nelíbilo. Většina lidí je překvapená jak je to ve skutečnosti pěkný. Ještě něco najezdím a pak sesmolím také nějaké hodnocení.

Ta reportáž na Primě byla fakt divná tedy :kol-60:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant je super. Trochu jsem si musel zvyknout na ten profil, když ho nechám jen tak volně protáčet v rokou. V tom zkosení je to pak trochu jiné. Jinak je všechno super. Hlavně světla a přejezd nerovností oproti předchozí OIII 1.2. Ať si každý říká, co chce.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohu moc srovnávat. Ale oproti halogenům na mé předchozí OIII to svítí super. Moc velký rozdíl. Jsem nadmíru spokojený. Dálková světla také super. Ale opravdu mě neberte za odborníka! Co se týče infotaimentu Amundsen, tak jsem taky spokojen. Opět nemohu srovnávat, ale na první pohled rychlá reakce na povely a rozlišení je také zcela vyhovující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...