Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Už se těším, až se k novinářům dostane Active nebo Active Plus verze, aby bylo konečně co recenzovat. Tyto nereálně seskládané verze aut jsou už docela nuda. ŠA by se měla chytnout za nos a dávat novinářům i verze bez malého koženého paketu. :D

  • Pozitivní 2
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak je to nyní u OIII FL s funkcí Smartgate? V konfigurátoru je psáno u Smartlinku+ že "Smartlink+ nyní nově zahrnuje i funkci Smartgate" . No a funce Smartgate by měla fungovat přes vlastní Wifi (nebo Wifi direct). Mám Smartlink+ ale žádnou Wifi síť v autě nevidím. Je to špatně, nebo se něco na funkci Smartgate změnilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud skutečně Škodovka odloží náběh 1.5 TSI na 2018, pak by měla vyplnit tu díru v nabídce benzínových motorů u verze Style. Nevím jaká je statistika prodejů, ale mě ta varianta v ceníku chyběla. Objednal jsem 1.0 TSI a uvidím, v denním ježdění mi myslím bude bohatě stačit, ale co to bude dělat cestou na dovolenou po dálnici trvalou rychlostí 140kmh to teprv uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, do té "Jugoslávie" :D na dovolenou tě to doveze. Budeš tam tak o 10 - 15 minut později než s tou 1.4 (1.5) , ale zase vyklidněnou pohodovou rychlostí se slušnou spotřebou. Já jsem chtěl také nejraději 1.4 Style :(, ale to bohužel nejde no. Nakonec jsem dal Fresh, kde byla 1.4 . Klidně bych si ale dokázal představit i ten litrovej tříhrnek, neměl bych s tím na rodinné ježdění žádný problém. Jenže já mám tažné a vozím na té kouli nosič a tři kola a spousta dalších věcí. To už je přeci jen větší zátěž, takže to už by se ten litránek asi trochu víc potil.Vzal jsem tedy raději Fresh s 1.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vor 23 Stunden schrieb Sighart:

 

Sorry that i write in English. I am from Germany. In the Video at 8.10 it looks like he open the rear Door with his feet by pushing under the Car. Is this a fake or real?

The Easy Open Funktion appers not in Germany discription.

Auto Translate to CZ

 

Líto, že jsem psát v angličtině. Jsem z Německa. Ve videu v 8.10 vypadá to, že otevření zadních dveří s nohama tím, že tlačí pod vozem. Je to falešné nebo skutečné?
Easy Otevřené Funktion appers není v Německu discription.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallo, 

This is strange, because I can't find this option "virtual pedal to open the trunk" in Czech Skoda configuration tool as well. 

It doesn't seem to be available at this moment. It should be available in future. But, I'm not an expert ;-)

Editováno: , autor: JohnnieM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Of course, I know. But, is this item also available for Octavia 3FL? That's the question. I can't find this option in Škoda kofigurátor.

Maybe, we can switch back to Czech again. I only wanted to offer answer to our German friend ;-) That's why I used English.

Editováno: , autor: JohnnieM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ta funkce byla zatím vždy příplatková. Tedy u SIII jsou myslím dvě úrovně výbavy elektrického ovládání víka kufru.

1) elektrické ovládání (otevření, zavření pomocí tlačítek na kufru + klíč)

2) virtuální pedál pro bezdotykové otvírání

Dle mého ta výbava u L&K/příplatek 10k CZK u Stylu je bod 1), ale ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...