Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 48 minutami, MichalRr napsal:

@Lukason 1:36 u toho prvního videa a zase je tam ta pěkná..:D

 

Ta tam je dokonce od 1:29 :D:D

 

 

před 6 minutami, Jao napsal:

Tak som našiel jednu vec, čo sa mi na FL nepáči :lol:

Na vonkajšej strane LED denného svietenia to nie je až ku kraju, ale je tam malá medzera.

 

led.jpg

 

  asi nejaka pred serie, ale co jsem daval fotku s tim hornim uchycenim o par prispevku vyse, tak to je krasne slicovane ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše mě a možná nejen mě zajímá jedno: Vy z vás, kteří jste "to" viděli v reálu. Je to stejné jako na tom videu, nebo lepší, horší..?

Všichni říkají, že v reálu je to o něčem jiném. Na fotkách jsem se s tím pomalu smířil, když ale vidím ta videa, přijde mi to ještě horší. Tak nevím, jestli je to nějaký optický klam, nebo to tak prostě je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎6‎.‎2‎.‎2017 na 8:30, Clint napsal:

A platí to samé jako u Seata, že v případě závady jedné diody se mění celé světlo? Jinak u Seata si lidi stěžovali, že ty Led přední světla moc nesvítí a že xeny u O3 byly lepší. No a ukázalo se, že Seat šetřil...

 

Máš pravdu Leon proti o Octavii s BiXenony vůbec nesvítil.

Oni používali jejich statickou verzi, nemají AFS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím, je to pekné auto. A občas mi narúša nočnú regeneráciu. Predajca mi potvrdil nejaký príznak SR, alebo tak nejak, že ešte nie je vo výrobe. Sneh a soľ mu teda teraz nehrozí :-) Ale na salón si nejakú predvádzačku pôjdem omakať.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, _Denis_ napsal:

Spíše mě a možná nejen mě zajímá jedno: Vy z vás, kteří jste "to" viděli v reálu. Je to stejné jako na tom videu, nebo lepší, horší..?

Všichni říkají, že v reálu je to o něčem jiném. Na fotkách jsem se s tím pomalu smířil, když ale vidím ta videa, přijde mi to ještě horší. Tak nevím, jestli je to nějaký optický klam, nebo to tak prostě je?

Vidam je na R10 a i jedna stala u benziny, vypada to stejne hnusne jako v realu. To superb 3 ma proti tomuhle krasny predek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni novináři se pořád opakují.. Pořád totéž, hlavně s designem. Buď je za to Škodovka platí, nebo jsou připosraní napsat křivého slova. Asi se to někomu kdoví proč líbí, ale je prostě pitomost, aby se to zrovna všem novinářům tak hrozně líbilo, jak píší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...