Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Aleš: Nakoniec som dostal lepsiu ponuku v Femat autocentrum Praha. Spravime si s detmi vylet vlakom, navstivime rodinu a s5 pojdeme autickom -_- Aspon ho trosku zabehnem ;) Dovoz na SR: registracia na salon + vyvozne znacky. Povinne rucenie spravim na SR. Vsetko overene priamo u tetusky pri okienku na Magistrate :) Este musim preverit, ci sa da spravit aj havarijna na VIN-ko.

 

Clint/Hurikan: Ako vravite kluci, na dobre sa caka :wub: Nie je to nicim konkretnym, je to samotnym modelom.  

Editováno: , autor: jude
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

 a to skutečně, mě to jeden magor zkoušel kdysi odklopit, když jsme jeli na lyže a od té doby nejde pravý přední roh sedáku nacvaknout zpět, ani servis tomu nepomohl...

Musí se objednat nová sada cvočků na přichycení. Mají být jen jednorázové. Taky jsem to měl urvané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

 

nicméně jsem si myslel, že už se tu zúčastnění dohodli, že se tu design O III FL probírat dále nebude, prosím, zkusme to respektovat....

 

 

 

Už by bylo načase se držet myšlenky páně Aleše_BX.   OIV sem skutečně v žádném případě nepatří a tak bylo také naloženo s příspěvky o ní atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si prohlídl bílou variantu. Jak se mně líbila se tedy vyjadřovat nebudu. Co se vnitřku týče - materiály přístrojovky podle všeho stejné, potahová látka (verze Style) vypadala stejně, jen měla jiné a členitější prošití. Dekorační lišty ve dveřích s osvětlením, materiálově oproti předFL podle mě posun vpřed. Oproti fotkám jsou naživo zadní světla vcelku dost odlišná od původních "plochých". Mám dojem, že upravený je i zadní nárazník. Rádio bylo bohužel ještě polepené a věnoval jsem se hlavně Kokodáku, takže to jsem nezkoumal. Nějakou dobu už se dává do kufru jiný materiál filcu. Naživo je hezčí, než na fotkách. Byť se mně asi líbí víc původní varianta.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní nárazník je upraven u klasické Octy. U RS a Scout stejny. Zadni svetla, mas pravdu jsou vypoulenejsi. Ovsem pouze u LED provedeni. U socky si pujcili "sklo" z predFL varianty. To mam primo od kamarada v jejich vyvoji (Hella - mam i schema zapojeni). Nicmene pasuji s nacvaknutim noveho konektoru do predFL zastavby. A co myslis prositim? Pristrojovka je prosita? Asi myslis sedacky (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2017 na 13:19, iphonik4 napsal:

Hm tak po informaci o Kabanovi asi musim zmenit to, co jsem napsal o par komentaru nahoru. Ze cekam na OIV RS. Jestli tam zas daji nejakeho Frantu, kterej stvoril treba dvojkovou Octavii, Roomster, dvojkovou Fabii ci Yeti a dvojkovy Superb, ktere pak musel Kaban faceliftem napravovat, tak uz me Skodovka ve svem showroomu neuvidi...

 

takze vlastne cela modelova rada stala za hovno :D jeste ze to kaban zachranil a sjednotil to ze spousta lidi nepozna jestli jede octavka,rapid nebo fabia :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...