Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

Ze te adaptivni svetla "tezce" oslnila je duvod pro tve kladne hodnoceni? No sakra tady se clovek dozvi veci [emoji3]

 

Jinak dnes jsem poprve nazivo videl RS FL a musim konstatovat to, co vetsina. Zatimco u normalni Octy to proste hezky neni, tak u RS ta svetla ve spojeni s naraznikem moc hezky vynikaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, iphonik4 napsal:

Ze te adaptivni svetla "tezce" oslnila je duvod pro tve kladne hodnoceni? No sakra tady se clovek dozvi veci emoji3.png

 

Jinak dnes jsem poprve nazivo videl RS FL a musim konstatovat to, co vetsina. Zatimco u normalni Octy to proste hezky neni, tak u RS ta svetla ve spojeni s naraznikem moc hezky vynikaji.


Noa, ze oslnuji, hlavne, ze vidim dobre ja nee? ... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze mel dalkova svetla chapu. Zrejme asitenta nemel zapnuteho, protoze ten na predFL by to zvladnul vypnout jeste pred oslnenim ridice. Pochybuji tedy, ze ten po FL ne.

Ja jen reagoval na to, ze hodnotit kvalitu svetlometu tim, ze jsi "byl tezce oslnen" mi proste pripadlo usmevne. Nic vic. Za dalkova svetla facelift opravdu hejtim, protoze to levne provedeni bez modulu (pouze zdroj svitici dolu do zeme a reflektor - vlastne obdobny princip, jako u halogenovych dalek - pouze zdroj a reflektor) je opravdu smesne. Na Passatu a tusim Golfu to samozrejme VW modulem resilo. Proste me mrzi, ze na svetlech facelift dava nejvice znat, jake postaveni ma [emoji20] kdyz to tak vezmu, tak prave bixenon jde o tom, ze i dalky uz jdou pres modul a u LED udela Skodovka opet krok zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, iphonik4 napsal:

Ze mel dalkova svetla chapu. Zrejme asitenta nemel zapnuteho, protoze ten na predFL by to zvladnul vypnout jeste pred oslnenim ridice. Pochybuji tedy, ze ten po FL ne.

 

Vidíš to, Octavia před FL to zvládá a Kodiaq to nezvládá. Jestli on nebude v OIII FL stejný systém jako v Kokodáku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesi vpohode. Uprimne ja si trochu rypnul, protoze jsem chtel komentar od Tebe [emoji3] a to se mi splnilo. Naprosto to chapu. Komentar se stropnici je opet trosku usmevny, nicmene mas pravdu v tom, ze je to o prioritach. Bral bych treba argument, ze na nekoho je RS prilis nizke (pokud ma odlehlou chatu), pripadne prilis tvrde. Fakt to byl jen vecerni rypanec a souhlasim s tom, co jsi napsal [emoji4]

 

 

Pro me je nejlepsi RS, pro nekoho Scout, pro nekoho L&K a pro nekoho sockaverze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz neberu DCC, tak stejny podvozek snad ne.

 

No stropnice [emoji3] cloveka, ktery nekoupil auto POUZE kvuli cerne stropnici bych rad poznal [emoji3] uprimne, kdybych nejake auto fakt moc chtel a stropnice by byla tak obrovska prekazka, tak bych tam proste dal potom z klasiky [emoji3] ale to jsme mimo tema.

Tim padem lidi s RSama ale i karama, jako je RS6 nemohou mit deti :( nebo je vozit v aute

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, iphonik4 napsal:

Nema chybu. Opravdu uzasne. Pri pohledu na takovou krasavici clovek nechape, kdo si koupi jine, nez RS provedeni emoji3.png (krome financnich duvodu)

A ted u FL, jehoz svetla jsou pro RS naraznik jak stvorena to plati dvojnasob.

 

Tak tak, RS-a je vo facelifte top a pri nej vidim co mi chybalo na OIIIRS. Kamarat ma, tak ich postavim vedla seba a ako bonus pridam moju aktual OIIRS FL :) Bude stretko :)

 

Před hodinou, MichalRr napsal:

Super gratulace. To čekání je hrozné, já to mám ještě na dlouho :-)

 

Díky Michal, yy cakanie je strasne, ale dockas sa, neboj :) Aspon sa mozes dlho tesit!

 

před 27 minutami, kacer1 napsal:

Kdy jsi objednávál, že už máš vyrobeno???

 

Objednaval som hned ako sa dalo vo february, medzi prvymi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom pripadne ale stejny neni :p nicmene asi jsi nepochopil me puvodni tvrzeni.

Ano obycejna Octavie se muze svetlou vyskou priblizit (seriove) RSu. Ale RS se naopak neprodava v zadnem vyvysene packetu (diky bohu). Tudiz jsem moc tvoji reakci na moji pripominku nepochopil. Tvrdis, ze standart muze byt nizko, jako RS. No a? Ja tvrdil, ze RS si nekoupi nikdo, kdo ma napriklad spatnou polni cestu, jako prijezdovku k chate, protoze je prilis nizko. A ty a to odpovis, ze neRS umi byt (skoro) stejne nizko. Ano, ale proc by si objednaval dotycny neRS s takovym podvozkem? Jinymi slovy, klasicka Octa je v takovem pripade pouzitelna. RSo ne. Tvuj argument, ze i klasicka RS umi byt nizko na tom vubec nic nemeni [emoji4]

Navic tuhost podvozku bude tak, ci tak jina u RS a klasiky.

 

A uz koncim s OT :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovoleném se vrátím ke světlům, někde tu bylo, že OIII neumí "světelný tunel", čemuž bych i věřil, ale dnes jsme náhodou narazil na toto:

6dc32df215518ddbcdd46196b00597ff.jpg

je to z: http://www.skodaportal.cz/clanek/nova-skoda-octavia-combi-tiskova-mapa nějak se mi to nezdá, na druhou stranu to není "tunel" jako u Superbu, ale jen jakési "zhasnutí půlky silnice". Nemáte s tím někdo zkušenosti, popřípadě zda to funguje i u PoFL?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...