Přejít na obsah

Škoda Octavia III facelift


schimmer

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Aleš_BX napsal:

namyslím si že je to úplně OT...

 

motor? ano, ale.... Superb?, no v té výbavě by to byla zcela jiná darda.... moje L&K 2,0 TDI za 880 tis. Kč ceníkově, ve výbavě Style by paradoxně byla dražší a neměla by to co L&K ... a no a oproti Superbu?, rozdíl je nejen na zadních sedadlech kde nikdy jezdit nebudu, ale i v ceně hoooodně markantní... (i když má Sup nejen to místo na zadních sedadlech, ale i dost věcí navíc oproti O III FL) neboj i o Supovi jsem zvažoval...

 

v tom co píšeš taky nemáš úplně pravdu "Verejnost i novinari prijali FL v provedeni RS velice kladne, coz se o obycejne Octe moc rict neda."... a co toto?

 

Výstřižek.JPG

 

...to přeci není RS...

 

jinak dnes jsem jel ve dne za a před O III FL s halogeny, moc se mi líbí, jak se tu psalo, ty led proužky na bohu světel a blinkr uvnitř je také velmi zajímavý, celkově pěkné auto a to i zadní světla...

 

jinak konfigurátor právě píše: Vážený zákazníku, právě probíhá aktualizace dat konfigurátoru na nový modelový rok 2018. Spuštění konfigurátoru s aktuálními daty je plánované na kalendářní týden 17. Děkujeme za pochopení.

 

tak ohánět se red dotem jako argumentem za povedený design není úplně nejvhodnější. Nehledě na to, že je to cinknutý, toto ocenění mimo jiné dostala i dvojková fábie a roomster - opravdu etalony povedeného designu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alesi, ja jasne mluvil nazorech verejnosti na forech, komentarich, diskusich apod [emoji4] podivej se treba na facebook skody auto na komentare pod fotku obyc FL a RS FL. Redotem bych se opravdu neohanel.

 

Jinak ta alcantara neni zaklad pro RS? Jak vypadaji nyni zakladni sedacky pro RS?[emoji4]

Predpokladam, ze ty kozene uz nadale nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Jojo91 napsal:

Hmm, koukam na ten novy cenik a vsiml jsem si, ze do paket multimedia ve STYLE hodily columbuse misto amundsena ... 

 

Ano, nově je paket Multimedia s Columbem a nově je dostupný i pro RS, LaK a RS. Columbus je buď v tomhle paketu a nebo v Traveller Assistu. Ve všech případech dost výrazně zlevnil (cca 9-13 tis. podle varianty).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...